Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velem van a baj, ha nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha nem volt még párkapcsolatom se szerelmem?

Figyelt kérdés

Régebb akadtak fiúk, akik tetszettek, de hamar ki is ábrándultam belőlük. Az utóbbi években meg úgy teljesen semmi. Se külsőre, se belsőre nem jött/jön be senki sem, pedig semmi csalódás nem ért és úgy igazán még senki sem próbálkozott be, pedig nem tartom magam kifejezetten rondának.

Valami tipp a szerelmi életem előrelendítéséhez?

17/L



2018. febr. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem veled.
2018. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gondolom 50-en irtak rád az elmúlt 1 órában.

egyébként én se estem még nagyon szerelembe,ugyanez van nálam is,hogy nincs aki megfogjon,mondjuk nem is nagyon vagyok olyan társaságban,ahol lehetséges lenne.idáig egyszer voltam úgy igazán szerelmes,de az meg jó magyarosan fogalmazva istenesen átb szott,úgyhogy inkább óvatosabb vagyok.nem mintha fenyegetne az a veszély,hogy valaki rámhajt.. :D

2018. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fius társaságot magadnak vagy barátnöiddel menj el bulizni es ott probalj meg fiukkal barátkozni ismerkedni.Vagy esetlek közösségi oldalon probálj meg ismerkedni bár ott nem biztos hogy találsz normálisat.Mondjuk én ott ismertem meg a párom amit soha nem fogok megbánni..facebookon (ismerkedös.társkeresö csoportban pròbálj ismerkedni) esetleg instagram.twitter.társkeresö oldalak
2018. febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj, hátha! 😊


F

2018. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tartásod és ne legyen a homlokodra írva, hogy nem szaladnak utánad a fiúk.

Beszélj szépen, légy ápolt, ne dohányozz, sportolj, mozogj emberek között.

2018. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!