Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti hogy veszitek észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy veszitek észre ha egy lány többet akar?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok, az egyik foubaratommal mostanaban nagyon sok idot toltok es en teljesen odavagyok erte.

Pici bokkeno, hogy van baratnoje, de mostanaban tobbet van velem, mint a lannyal es eleg rossz a kapcsolatuk,de tenyleg nem tudom most mi van.

Milyen jelzest adhatnek neki? Ti minol veszitek eszre ha a masik fel tobbet szeretne?



2018. febr. 9. 01:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Tegnap együtt buliztunk és voltak hosszú percek amikor nagyon közel állt hozzám és csak egymás szemébe néztünk és beszélgettünk.

Megőrülök érte, de tényleg nem tudom mi lesz, ő mit gondol.. még mindig ott a barátnője és hiába táncolt velem egész éjszaka, fogta a kezem, a derekam, ha ott az a lány akit valami miatt mégiscsak szeret.

2018. febr. 11. 12:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdés, a barátnője ott volt-e a buliban? Ha igazán szeretné, akkor nem flörtölne veled, és nem fogdosna, meg minimum azzal a csajjal menne bulizni, nem veled.... Legalábbis szerintem.
2018. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem volt ott a lány, most is találkoztunk, elvoltunk. De nem tudom mit tehetnék..
2018. febr. 11. 19:45
 14/14 A kérdező kommentje:
Ma egy mondatra megemlitette a csajt, de elozo hetvegen is velem akart bulizni, csak nagyon hosszu hetem volt, igy nem mentem.
2018. febr. 11. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!