Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kellene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kellene egy pszichologus? Vagy normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Az a problémám lenne ,hogy betegesen szerelmes vagyok.

A Párommal 2éve vagyunk együtt és a megszállottja vagyok.

(Első szerelmem,neki is én vagyok az,egymásnak vettük el.)

Nos,szerelmes vagyok, de nem is akárhogyan hanem 100%-osan.

Mindent megteszek azért ,hogy a kedvében járjak.

Pedig tisztában vagyok azzal,hogy nem mindig érdemli meg,mivel nem tesz érte néha.

Szerintem külsőleg és belsőleg is tökéletes.

Órákon keresztűl tudnám figyelni ,amikor alszik még akkor is bámulom és arra gondolok,hogy mennyire szerencsés vagyok,hogy ő van nekem,ha csak egy csókot kapok,a fellegekben járok.

Mindenki mondja,hogy ez nem normális..de nem tudok semmit tenni ellene.

Annyira szeretem tényleg,hogy az életemet adnán érte.Mostanában már egyre gyakrabban akarom látni,ha nem vagyok vele rossz kedvem van,mint ha nem lennék egész.

Folyton rá gondolok,hogy mivel tehetném még boldogabbá vagy,hogy mit csinálhat dtb..

És már magamon is érzem ,hogy ez nem normális,nem mehet így tovább.

19/L



2018. febr. 12. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, amíg tart. (Nem lesz ilyen örökké.) Pszichológusra szerintem semmi szükség.
2018. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! Szerintem feleslegesen aggódsz. A mai társadalommal főként az a baj, hogy nem tudja értékelni az igazán fontos, és gyönyörű dolgokat, vagyis szerintem teljesen normális vagy :) Csak ne izgulj, bízz benne. Nagyon szerencsés a barátod!
2018. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát mindent elszeretnék követni,hogy örökke tartson,mert tényleg annyira szeretem,hogy az nem normális.

De örülök,hogy te nem tartasz őrültnek,sokat jelent.Köszönöm!!

2018. febr. 12. 20:31
 4/5 anonim válasza:
Ez az eufórikus állapot kb 1,5 évig tart, és azért érzed hogy függő vagy mert az vagy. Szerelem hatására a tested dopamint termel pont úgy mint ha kokaint fogyasztottál volna.
2018. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már több ideje tart itt :D
2018. febr. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!