Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Normális, hogy nem kapok...

Normális, hogy nem kapok számlát a pszichológustól magánrendelésen?

Figyelt kérdés

Mind megy zsebre és nem adózik utána?

Vajon mennyit lehet így keresni?

Nem kellene nekem számlát kapnom?

Szóljak érte? Mennyire gáz .

Fizetek,megköszöni,elrakja.Az persze más kérdés,hogy nem érzem,hogy segítene is.



2017. júl. 11. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Számlát csak kérésre kötelesek adni. Ha van olyan pénztárgép és oda beuti az is ok. Persze kérésre köteles adni.
2017. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki pénzt kap, annak adózni kell, nyugtát köteles adni! Számlát csak ha kéred.Nem tudom biztosan, de szerintem pénztárgépet pszichológusnak nem kötelező tartani, de nyugtatömböt igen.Ha nem segít, ott kell hagyni, másikat keresni, minek kidobni a pénzt semmiért?
2017. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat nyugtára gondoltam.


1,Ezt is nehéz volt megtalálni, 2, ő legalább fogad-mert más nem, 3, ez a pénz is sok,de ennyit még kit tudok sajtolni magamból, 4, legalább úgy csinál, mint ha foglalkozna velem és nem néz át rajtam, mint mások.

2017. júl. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!