Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok,és ugye új osztály stb. hát,van egy fiú aki tetszik,egy lány szerint (aki jóban van a fiúkkal) én is tetszem neki..De szerintem nem.Nem

szeretném elmondani neki,mert még 4 évig járunk egy suliba..



2018. febr. 14. 15:38
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:

Fontos, hogy menyit beszélgettek, és hogy meddig tudotok elbeszélgetni egy adott témáról és van e téma.


Mert ha csak bejön és nincs miről beszélgetni elég furcsa kapcsolat lenne.


És rosszul gondolkzol, hogy most rá vágod hogy szerinted nem, mert mivan ha igen és meg se próbálod? - ha meg azt mondja nem, akkor is ott volt az esély hogy lehet hogy ő is nem?


Másrészről gondolj bele ha össze jöttök, és szétmentek, elég kényelmetlen lesz egy osztályba járni, főleg ha ugyan az a baráti társaság, mert az széthúzódik.

Kivéve ha nem nagyon zavarna ő téged utána

2018. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és ha tetszik neked meg te is tetszel neki nem lehet nagy baj belőle. Sok sikert :)
2018. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem mertem odamenni hozza es elmondani mi van,csak messengeren beszelgettunk,de ugy vagyok vele most hogy varom ha ir magatol akkor valaszolok es remenykedek hogy lesz valami,de ha nem ir,akkor ja...
2018. febr. 18. 22:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem jött össze,megmondta hogy neki tetszik egy lány.De még mindig nem tudja hogy tetszett.Igen,túlléptem részben rajta:D
2018. márc. 15. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!