Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez nem gyanús?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gyanús?

Figyelt kérdés

A barátom mostanában elég sok van fent viberen. Tudom ez hülyén hangzik de azért fura mert eddig naponta egyszer ha belepett de teltek el napok anélkül is.


És Facebookon meg mintha kevesebbett lenne fent.


Szerintetek ez nem fura?


2018. febr. 15. 08:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:D hát nem tudom nem hinném
2018. febr. 15. 12:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyilván azért használja többet, mert a fb-ot már nem igazán használja. Most itt beszél azokkal, akikkel ott beszélt.

De miért nem kérdezed meg tőle?

2018. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, akkor kérdezd meg tőle bátran elvégre kapcsolatban vagytok, minden téren bíznod kell benned, ha minden egészséges. Persze, azért ne bekattant, féltékeny, őrült pi csa módjára, ha lehet. :)


Gyanúsnak éppenséggel nem gyanús. Inkább én is Viber-t és Whatsup-ot használok mostanában, sokkal hamarabb elérem azt akit szeretnék.


Ha tagadná az egészet, hogy ő aztán biztos nem használja, akkor kezdj el gyanakodni, hisz van rá bizonyítékod. Mai világban már tévedésből nem írja ki, hogy látta vagy épp online, mikor volt fent utoljára. :D Mindenképpen meg kell nyitnod a programot hozzá (legalábbis nálam így működik), nem olyan mint a Messenger, hogyha wifit bekapcsolod már látják, hogy fent vagy.


Kérdezd meg, vezesd le valahogy, hogy észrevetted stb stb, ne letámadd egyből, hogy miért van fent ott. Lehet semmi jelentősége.

2018. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
És hogy kezdjek neki?
2018. febr. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!