Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy együtt maradjunk hogy elfogadja a gyerekeim és tényleg szeressen?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. Volt férjemmel szétmentunk, meg csalt többször is.

Meg ismertem egy 24 éves pasast,akivel jól megvoltunk, szeretem és állítólag ő is engem. Decemberben jött haza Angliából, azóta együtt vagyunk. Azt mondta szeret de nem tudja elfogadja hogy vannak gyerekeim. Le vagyok kötve.. Elmeselte hogy mielott haza jött meg ismert valakit, aki tetszedt neki is, és az illető várja vissza... Én sajnos biztattam is, hogy jöjjön össze a lánnyal és ne jöjjön haza egy hónap múlva végleg miután visszamenőleg ahogy megbeszéltünk... Pedig iszonyú nehéz volt. Most naponta beszél a lánnyal de hozzám is jön naponta... Gondoltam csak arra kellek neki, de nem kezdeményezi napok óta semmi sem volt köztünk de jön... Mit tegyek nem szeretném elvesziteni. Hogyan érjem el hogy bolonduljon értem és elfogadja a gyerekeim?


2018. jan. 20. 11:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* ne jöjjön haza végleg egy hónapra rá hogy vissza megy, mint ahogy azt megbeszéltük. Február elején megy vissza.
2018. jan. 20. 11:58
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy.

Egy 24 éves még nagyon gyerek hozzá, hogy a nyakába vegyen egy egész családot. Nem tudja elfogadni a gyerekeid, őszintén megmondta, ezt inkább értékeld. De itt vége a sztorinak. Akkor is, ha nincs más nő a képben.

Hidd el, nem akarsz hosszú távon olyannal együtt lenni, aki a gyerekeid nem tudja elfogadni! A pasival se csinálsz jó vásárt, ő most veled csalja az angliai lányt. Egy hűtlen disznó nem volt elég lecke?

Szerintem inkább kicsit szedd össze magad, mert nem a megfelelő férfiakat választod. Nem vagy képben, hogy mire van szükséged hosszú távon. Egyelőre találd meg önmagad, nem kell addig erőltetni a pasizást.

Hidd el, voltam hasonló cipőben.

2018. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, 30 éves anyaként ennyi eszed van? Ne haragudj, nem bántani akarlak, de basszus... :/

Amúgy a válasz: sehogy...

2018. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy.
2018. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Te egy ilyen faszit szeretnel a gyerekeid kozelebe? Egy harmadik kisgyereket? 30 eves edesanya vagy. Felelosseged van. Viselkedj is ugy, ne pedig farkak utan sirankozz, amik max. beleduritenek, es nyiltan megmondjak, hogy ennyit gondolnak.
2018. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

A szavaidból úgy látom, hogy ennek nincs jövője kettőtökre nézve.

Ideig-óráig működhet, hogy összejártok, jól érzitek magatokat, de hosszabb távon szinte biztosan nem. Egyértelmű, hogy ő egy független nőre vágyik és ő sem tudja teljesen, hogy mit akar, de azt igen, hogy egy többgyermekes anyát és családot nem tud és nem is akar a nyakába venni. Ez pedig te nem tudod megadni és nem is fogod tudni soha.

A legjobb amit tehetsz, hogy nem éled magad bele a dologba, jól érzed magad amíg ott van és próbálsz olyan férfit találni akinek ez nem okoz akkora problémát.

2018. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
A nők korábban érnek...aha,esetleg testileg, a kérdező is 30 éves létére simán megüt egy 14 éves szintet szellemileg.
2018. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
A második válaszolónak maximálisan igaza van.
2018. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Elsonek irni tanulj meg.

De hogy ne csak bantot irjak...sehogy. Es ne legyel ilyen szanalmas...nojj fel a gyerekeidhez. Anyuka vagy, nem valami szanalmas szeretetre vagyo 14 eves.

2018. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Az anya gyerekeivel "csomag".Csodálkozom szon,hogy miután egyértelműen megmondta,nem tudja elfogadni a gyerekeidet Te még hezitálsz mit is tegyél.A gyerekeidnek szükségük van Rád,ennek a srácnak semmit ndm jelentesz.
2018. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!