Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Választanom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Választanom kellene?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Alakul valami egy lánnyal és úgy néz ki össze is fog jönni, de van egy másik lány is aki szintén bejön nekem, de van pasija. Egy hete valahogy arra lyukadtunk ki chat-en hogy én is tetszem neki, és azóta minden nap folyamatosan ír. A pasijával nincs valami jóban mostanában. Nem vagyok szerelmes egyikbe sem, de nem tudok dönteni.

2014. júl. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni, tanácsot adni.
2014. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aladar12 ***** válasza:
inkább a szabad lányt válaszd.
2014. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem válaszd a szabad lányt. Ha vele nem jön össze, késöbb ( ha a másik esetleg már szabad) még ismerkedhettek. De ha úgy néz ki az 1.-vel összejön, akkor ne kockás

kockáztass!

2014. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!