Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit kellene választanom? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit kellene választanom? Nem birok kettöjük között dönteni.

Figyelt kérdés

Van az évfolyam társam és tegnap beszélgetünk (jó haver de eddig 2-es ben nem nagyon beszélgetünk csak haveri társaságban) most van egy barátnője akivel úgy mond szakitó félben vannak és meg kérdezte töllem ha szakitanak akkor járnák e vele de ott van bnőm akinek tetszet és nem akarom hogy azt higyen hogy ő neki már nem kell akkor én lecsapok rá és félek ettöl de viszont nagyon aranyos jol elhülyülök vele .

De itt van egy másik srác is akki visszon sokal idösebb nálam de nagyon bejön mikor nem ír akkor hiányzik (ezt ő nem tudja) viszoint a srácnak tetszem de anyáméktól félek hogy mit szolnának hozzá hogy ennyivel idösebb (ha vele jönnék össze akkor letagadna pár évet mert úgy se néz ki annyinak és ha anyuéknak szinpi akkor elmondanám h valojában idösebb)


Szerintetek kit válaszak 1v2

Évfolyam társam 14

Én 14

A másik srác 21



2014. jún. 1. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:

A 21 éveset ne

Valami nem stimmel vele ha egy ilyen kiscsajra hajt.

2014. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendes és nem kihasználni akkar attol függetlenül hogy 7 év van közötünk
2014. jún. 1. 10:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem :)

Ha netm tudsz dönteni az azt jelenti egyik sem az az igazán nagy szerelem :)

De szerintem az évfolyam társad inkább csak haver. A 21 évessel pediglen azért ne gyere össze mert akkor hamar fel kéne nőnöd. Egy komoly kapcsolathoz fel kell nőni

2014. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Rendes és nem kihasználni akar"


Ááá dehogy...

2014. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4-es köszi tudod attol hogy még 14éves vagyok annyira nem vagyok hülye hogy nem vegyem észre hogy most csak kihasználni akar vagy sem .


Am köszii a válaszokat

2014. jún. 1. 10:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De, pont hogy olyan hülye vagy.

Komolyan, még rendesen írni sem tudsz, és még egy GYEREK vagy, a 21 éves meg már egy felnőtt férfi.


Gondolkozz el. A 21 éves semmi komolyat nem akar tőled...

Én a helyedben egyiket sem választanám.

2014. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Istenem... a szövegedből csak úgy kisüt, hogy az évfolyamtársadhoz semmiféle vonzalom nem fűz, alternatívaként is csak azért merült fel, mert kérdezett tőled valamit. A másik meg tipikusan az az eset, amikor az ábrándozó kislányt megszédíti az idősebb, érettnek, tapasztaltnak, dominánsnak és védelmezőnek mutatkozó "férfi" szele. Ha engem kérdezel, egyik sem megfelelő választás. Ami pedig történni fog, az valószínűleg az lesz, hogy összeállsz a 21 évessel, korán beadod a derekad a próbálkozásai hatására, egy ideig még ellesztek, aztán a srác egyszer csak ráébred, hogy neki minden szempontból jobban jönne egy kortárs leányzó, te meg repülhetsz.

(Bocs, nyersen hangozhattam, de igen reális esélyek vannak erre a kimenetelre.)

2014. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amelyiket szereted.
2014. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Figyelj, nem szeretnék okoskodni, de egy tanácsot fogadj el tőlem. Te 14 éves vagy, ő 21. Azért gondolj ebbe bele... a korkülönbség HÉT év. Tudom, ezt sokan elmondták már...

De tedd fel a kérdést: vajon mit csinálnátok együtt? Nem igazán lehet közös érdeklődési körötök. Ha tisztességesek is a szándékai - bár én ebben sem lennék biztos, de hát nem ismerem az illetőt - sok közös elfoglaltságotok nem lenne. És egy kapcsolatban ez is nagyon fontos.

A másik pedig a barátnőd. Igen, tetszett neki, és nagyon is úgy tűnne, hogy lecsapsz a volt pasijára.

Én is 14 vagyok, és nem mennék bele a Te helyedben.

Biztos vagyok benne, hogy a saját korosztályodban is találsz Neked tetsző srácot.

2014. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lánynak miért olyan nagy gond, hogy jár-e fiúval, vagy sem. Anyukádnak lehet, nem az lesz a kifogása, hogy 21 éves a fiú, ami szerintem nem lenne baj, hanem az, hogy egyáltalán már fiúzol. Hagyjad még a fiúzást, inkább foglalkozzál a tanulással, főleg, mert a leveled tele van helyesírási hibával. Az internet automatikusan kijavítja, mégis tele hibával írtad le a levelet, nem beszélve a sok vesszőhibáról, mert azok is hibák. Tanulj, olvass, járj kirándulni, sportolj, és majd ott találkozol valakivel, akivel kapcsolatban nincsenek ilyen félelmeid, tiszta ügy lesz.
2014. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!