Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri törődnöm egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri törődnöm egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Pár hónapja láttam utoljára egy srácot, pontosabban nyáron. Ott kifejezetten ő küldött az irányomba ismerkedési szándékot sugalló jeleket, mosolygott rám, köszönt, beszélt a haverjaihoz, aztán egyből rám nézett, amikor meg alkalom adódott rá, néhány szót váltottunk is, de nagyon kis időnk volt csak. A jeleit próbáltam viszonozni, azaz visszamosolyogtam rá, hajlandóságot mutattam, hogy dumáljunk, még ha ez nem is történhetett a távolság miatt mindig szóban. Azóta nem láttam a srácot, elköltöztek. A napokban volt a szülinapja, Facebookon direkt üzenetben üdvözöltem, köszöntem is neki előtte, hogy érezze, hogy beszélgetést szeretnék kezdeményezni vele, de mindezek ellenére csak megköszönte a jókívánságot, és nem írt semmit. Miért csinálja ezt? Én értettem félre valamit, vagy túl féltékeny ez a csávó?

17/L


2018. febr. 17. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mire lenne féltékeny?

Ezt félretéve, lehet, hogy csak barátságos akart lenni. Továbbá, ha elköltözött nem lenne túlságisan érdemes távkapcsolatot fenntartania.

Kérdésedre válaszolva, nem kell törődnöd vele. Ha szeretett volna tőled valamit, akkor meg volt rá az alkalma.

2018. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát most ez van. :D
2018. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alkalmat egymás megismerésére mindketten elszalasztottátok.

Omár Khajjam szerint három dolog visszahozhatatlan:

- a lilőtt nyil,

- a kimondott szó és

- az elmúlt idő.

2018. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
'lilőtt' -> kilőtt
2018. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!