Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vernek át a lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vernek át a lányok? Miért élnek vissza a szeretetemmel?

Figyelt kérdés
Sajnos túl jó szívű vagyok, hűséges és odafigyelő. De ezzel folyton visszaélnek a nők és folyton át vernek. Érzelmileg, anyagilag vagy éppen mind2. Mikor hogy alakul. Sajnos túl érzékeny is vagyok és ilyenkor az életkedvem is jó hosszú időre elmegy. Mire ráveszem magam egy újra, ő is átver. Őszintén az még lehet jobban is érdekelne hogy ez ne fájjon. Hogy tudnám esetleg a szeretete gyűlöletté formálni? Esetleg azt hogy ne legyenek érzéseim. Soha többé nem akarok érezni senki iránt semmit. Ezt én már nem bírom

2018. febr. 17. 23:50
 1/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? Írj privit nyugodtan 😊
2018. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv a világomba! Eddig csak szimbolumként kellettem, hogy a barátnőiknél felvágjon, hogy neki van! Karácsonyra nyakláncot vettem neki, és nem olcsó bizsut! Aztán mindig megkaptam, hogy milyen nyápic meg semmirekellő vagyok! Azért dolgoztam, hogy ajándékot tudjak venni neki!Az nem volt bajd, hogy rámcsörgött és elmentem érte a suliba kocsival! És még én vagyok a lúzer! Talán verés kellett neki? Vagy mia f#sz? És most én érzem idiótának magamat! Azóta lett egy csávója, előző héten a disco elött botlottam beléjük, és a csávót szétvertem a csajt meg elhordtam mindennek! Könnyen túltett rajtam! Amit vettem nyakláncot az meg a nyakán volt! Már-már az öngyilkosságon gondolkodok, de az meg hülyeség lenne!Most lehet, hogy idősebb nőknél kellene próbálkoznom, talán ők értékelik a hűséget és odaadást!
2018. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt

20/F

2018. febr. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem jószívű, hűséges és odafigyelő vagy hanem NAÍV, HISZÉKENY, KÖNNYEN BEFOLYÁSOLHATÓ, HA VKI AZT MONDJA NEKED TEDD EZT TE AZT TESZED.


Sajnos ezek nem túl férfias tulajdonságok, mondhatni elriasztják a lányokat.


Nagyon sürgősen rendet kell rakni a fejedben mert óriási a káosz. 20 éves fiú létedre sajnáltatod magad, hogy te ezt nem bírod, nem akarsz érezni semmit.


Szedd már össze magad könyörgöm neked. Lehetsz kedves, jószívű, de ne úgy ugrálj ahogy más fütyül, és vedd észre ha valaki szarik rád, vagy kihasznál és vele ne legyél jószívű. Biológiailag férfi vagy (elvileg).


Ragadd meg a mogyoróid két kézzel és szedd össze magad.


Lepontozhattok, de ez az igazság, és tudom hogy szomorú.


Másik 20F

2018. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólónak ugyanez. Nem mindenki értékeli az odaadást, de fel kell ismerni, hogy ki az aki igen.


Gyáva bátortalan selyemfiúként aki semmi mást nem csinál, csak virágot visz, meg nyitogatja előtte az ajtót, hurcolja kocsival, meg viszi a táskáját, NEM TUD FELNÉZNI!


A lányoknak az a baja veletek, hogy messzebb álltok a férfi fogalomtól mint ő maga. Ezen nektek kell változtatni erőt venni magatokon, mert bennetek is bennetek van a férfi ösztön, változtatni a gondolkodáson, elhinni, hogy a lányok is büdöset sz*nak, és simán befolyásolhatod őket.


Legyél egy játékos, pimasz humor, szórakoztasd őket, legyél sikeres.


Ne a csicskása legyél, hanem olyan ember akire felnéz, és összeteszi a két kezét ha elviszed valahova kocsival, vagy örül az ajándékodnak, és nem ALANYI JOGnak veszi. Mert ilyenné ti tettétek őket azzal hogy elkényesztettétek a MINDENT ODAADÓ JÓSZÍVŰSÉGGEL.


Legyen bennetek méltóság, és ne ugorjatok minden csettintésre.


Remélem tudtam rátok hatni, én is ugyanebben a cipőben jártam mint ti, de én észrevettem ezeket a dolgokat és most minden a legnagyobb rendben van velem, az önbizalmammal, a lányokkal való viszonyommal.


Nem bántani akarlak titeket, hanem egy kicsit radikális módszerrel segíteni rajtatok.

2018. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos nem vagyok selyemifiú!!! Eléggé messze áll ez tőlem. Nem szeretek bele bárkibe, és nem tapadok rá.
2018. febr. 18. 11:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyáva meg bátortalan végképp nem xd
2018. febr. 18. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!