Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem Szánkóba mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Szánkóba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta olvastam az Akkor szakítsunkot állandóan Szánkó jár a fejembe.Tudom hogy nem létezik megis úgy gondolom ő életem szerelme és meg kell ismernem...Veletek is volt már ilyen?

2018. febr. 19. 17:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Anikó te vagy az ?
2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a neve nem számít... Retkes Életke is biztos talált volna magának párt...

Az, hogy nem létezik már egy kicsit nagyobb bökkenő...

2018. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nekem nincs a nevével semmi bajom csak az hogy nem derül ki a keresztneve pedig nagyon érdekelne...
2018. febr. 19. 17:44
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egy oszlopba.(nem sértés:D) Nem tudom, amikor én is olvastam régebben könyveket amik ilyenek voltak egy pár napig én is azon rágódtam hol találhatom meg az én ... ugyanilyen fiúmat stb. Nem hiszem, hogy szerelmes vagy belé, mármint nem akarok lélekromboló lenni de nem gondolom hogy úgy tudnád ,,szeretni" mint egy rendes (élő) fiút.... 16/L
2018. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Semmit, mert nem szerettél bele Szánkóba. Csupán szimpatikus neked a karakter és rajongasz érte,szerencsére, a szerelem ennél jóval bonyolultabb és összetettebb.
2018. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, én minden könyv elolvasása után "beleszeretek" egy kicsit a főszereplő pasiba, pedig van párom és tudom, hogy a történet nem valóság. Egyszerűen csak jóleső érzéssel tölt el a történet, kikapcsol, más világba visz. Akkor persze többet álmodoztam a könyvben szereplő pasikról, amíg nem volt párom, de ilyenkor is jó érzés beleképzelni magam a szereplők életébe. Nincs ezzel baj, csak tudd, hogy hol húzódik a határ a fantázia és a valóság között.
2018. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Már a 73. oldalnál vagyok, de csak említve van a Szánkó gyerek...
2018. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%
Én Nagy Márkba😍😍😂😂😂
2018. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nagy Márk az én férjem 😤❤😂
2018. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
0%
Szilveszter a keresztneve😂😇
2018. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!