Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez egyáltalán jelenthet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egyáltalán jelenthet valami komolyabbat is vagy csak játéknak gondolhatta?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki nekem tetszik és a mai nap folyamán odaültem mellé hogy segítsen a dogába, de nem volt doga aztán elkezdtünk beszélgetni és nagy örömmel közöltem, hogy x y küldött egy szivecskét és az volt az első.Aztán mondta hogy ő is küld egyet és 4-et is küldött, aztán hülyeségből írtam neki hogy tudtam hogy bejövök neki, aztán mondta hogy francba, most lebukott (szóval itt az látszik hogy nem tetszem neki..) aztán elkezdtünk hülyéskedni messengeren és a beszélgetésünket lementette és elküldte az egyik fiú osztálytársunknak (persze úgy hogy nincs ott a nevem...) Aztán beszéltük hogy kamuzzuk azt hogy járunk és küldje el neki ugyan így a képet, aztán szó nélkül benne volt és mindig mikor írtunk egymásnak nevettünk mindketten és drágámoztam,stb... Aztán ő pedig szóban is elkezdte ezután hogy az uram, meg szivem és nem tudom hogy komolyan gondoljam-e vagy sem...

Mert volt mikor írtam neki és gondolom éppen visszaírt vagy nem tudom akkor furának láttam és mondtam neki szóban hogy milyen szerelmes tekintete van és elkezdett nevetni.

Meg nagyon jól elvoltunk és egész nap ezt jászottuk meg nagyon jól kijöttünk most.

Viszont én többet érzek iránta és nem tudom, hogy számára ez csak játék-e vagy sem.

És nem tudom, hogy elmondjam-e neki őszintén mit érzek, mert félénkebb a fiú.

16 éves ő is és én is.



2018. febr. 20. 16:02
 1/1 anonim válasza:
heey. Ha a srác félenk, akkor ö biztos nem teszi maj meg az elsö lépeést. èn azt tanácsonlnám, hogy tedd meg te. Ha szerencséd van, akkor összejöttök. Másesetben elmondja, hogy neki ez csak játék, és ebben ebben az a jó, hogy most már tudod, és nem éled túl bele magad valamibe, ami nincs.
2018. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!