Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány szerelmes belém, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szerelmes belém, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy én 16 éves vagyok, ő meg 12. Nem ő mondta el nekem, hanem az anyja, és azt mondta hogy áldását adja ránk :'D és az én anyám is ezt mondta xD De ez a 4 év szerintem sok, és a lány nem tudja, hogy az anyja elmondta nekem ezt. Szeretem a lányt, de nem vagyok szerelmes belé.. Mit csináljak ?
2018. febr. 20. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Szilvásbuktán és pálinkán kívűl.
2018. febr. 20. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én itt vagyok a ti életkorotok között aranyközépúton, szóval talán érdemes meghallgatni a véleményem. Elég bizar a dolog, kezdem a 19.században érezni magam, mi az, hogy az anyja avat be a dologba? :'D Az édesanyáitok jóban vannam, hogy ennyire össze akarnak titeket hozni?

Szerintem vidd a szilvásbuktát és a pálinkát és fuss! Pár év múlva már házasságot akarnak majd :)

Viccet félretéve szerintem udvariasan utasítsd el, mert ha nem vagy belé szerelmes, akkor jelenleg ez még nem igazán fog működni, de lehet, hogy az idők során ez változna, és akkor lehetne köztetek valami, a lány is érettebb lenne.

14/L

2018. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Mond el a lánynak hogy tudod és hogy mit gondolsz erről nincs jobb annal minthogy öszinte vagy 17/l
2018. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ha nem kezdeményez. Ha pedig a lány nyitna feléd, akkor pedig utasítsd vissza kíméletesen és őszintén mondd el, mit érzel iránta.
2018. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az anyukák kamuztak. Úgy értem, hogy csak ugratnak, nem ritka az ilyen. Ha érzel vmit iránta mégis, akk próbáld meg, ha meg nem akkor gyengén utasítsd vissza (pl. maradjunk barátok stb.). Szerintem is nagy a korkülönbség. Persze nem kell egyetérteni. Max elbújsz vhova a pálesszal meg a buktával aztán csá.
2018. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy kamuznak, mert vannak jelei hogy az.

Maradok a semmit nem csinálásnál :D

Köszi a válaszokat.

2018. febr. 21. 12:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha maradsz a semmit nem csinálásnál, attól nem lesz jobb! Ha nem vagy szerelmes belé, akkor mondd meg neki. Esetleg tudd meg tőle, igaz-e a pletyka, mert sztem annak vehető a dolog. Ha tényleg érzései vannak irántad, akkor döntsd el, hogyan lenne jó, vele, vagy nélküle. Ne félj, megtalálod az arany középutat!:) A kor meg nem számít...
2018. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Beszélgess vele többet, a mai fiúk ugyis azért sirnak mert a bnőjük megcsalja öket. Na ez a leányzó biztos nem csalna meg, neki egy kincs lennél és feltétel nélkül szeretne. Pár áttbeszélgetett hónap után talán te is bele szeretnél❤
2018. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eh.. az a helyzet hogy másik városban lakik. Szoval nem látom mindennap.. De amúgy hiányzik :D
2018. febr. 26. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!