Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes vesződnöm?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes vesződnöm? Hogy kezdjek neki? 19/F a többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval. 6 hónapja vagyok túl egy kapcsolaton, ami csaknem egy évig tartott. Nagyon jó volt, nem részletezem. Ennyi idő kellett is, hogy túltegyem magam. Tanácsokat várok a jövővel kapcsolatban. Először is úgy érzem, képes lennék már szeretni valakit ismét. A célom nem egy 15-16 éves lány lenne, hiszen nekem ez nagy különbség. Próbálok komolyodni. Először is olyan lányt keresnék, aki nem jár diszkóba, nem iszik, ahogy én sem. Lényegében sajnos vannak jelentkezők, de szexre és még csak nem is normálisak "k**vák". Mindenképp hosszútávra tervezek, a vékony az ideál, erre állítólag szerelmes belém egy duci lány. (természetesen az ideál nem azt jelenti, hogy pont az lehet), de én nem tudom viszonozni az érzéseit. Hol lehetne leginkább párt keresni? Facebookon csak azok az ismerőseim, akik tényleg azok, általában lefoglal a hobbim és sok más, a baráti köröm teljes, de csak egy lánnyal vagyok úgy, hogy tetszik, de neki van párja. Mit ajánlotok?

2018. febr. 22. 18:11
 1/1 anonim válasza:
En szemely szerint azt tudom neked tanacsolni hogy ne zarj ki olyan lanyokat akik jarnak diszkoba hiszen pl en is jarok de nem szoktam inni,lereszegedni hiszen ez egy lany eseteben nem szep latvany. Szerintem ne facebookon akarj part keresni hanem jarj el a barataiddal ide oda ha valaki tetszik szolitsd meg esetleg hivd meg valamire. Attol hogy elmesz valahova nem kell alkoholt innod es nem attol leszel komoly hogy soha nem lazitasz kicsit. Szemelyesen jobb ismerkedni. Mi is ugy talalkoztunk a parommal hogy egy baratnommel voltam vasarolni es megszolitott:)!Es meg annyit tudok tanacsolni, hogy ne gorcsolj ra a parkeresesre majd jon ha jonnie kell!:) 18/L
2018. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!