Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes rá várnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes rá várnom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és már kb 4 hete beszélünk, majdnem minden nap és elég jó témáink vannak.Kb két héttel ezelőtt megkérdeztem, hogy hogy áll a lányokkal és azt mondta hogy először barátkozik, aztán ha többet érez akkor lép.

Viszont megtudtam tőle, hogy decemberbe lett vége a kapcsolatának és azt mondta, hogy egy kicsit egyedül szeretne maradni.

Van mikor érdeklődöm iránta és vissza kérdez.

Meg elmondja magától, hpgx mit csináltak aznap a suliba és lefotözza meg elmondja, hogy másnap mit csinálnak.Majdnem mindig egyből visszaír.Ha játszik, vagy valami mást csinál akkor is szinte egyből visszaír.

Viszont felhoztam a találkozást és azt mondta, hogy azon a héten sok a dolga és el is mondta, hogy mi az és mondta, hogy inkább hétvégén lenne neki jó és majd megdumálunk valamit.Azóta erről nem beszêltünk.

Viszont még 4 hét után sem tetszem neki szerintem, pedig már megkétdeztrm, hogy milyen lányok jönnek be neki és azt mondta, hogy a külsőaz nála nem igazán számít, belsőre meg legyen kedves, jófej, aranyos.

Mikor megkérdeztem, hogy mi a véleménye rólam akkor azt mondta, hogy jófej, vicces és aranyos csaj vagyok.

Ő viszont még sosem keresett és most 2 napja nem beszéltünk és arra várok, hogy ő írjon.

De nem reménykedem már ebben, hogy ebből még lrsz kapcsolat...

Mit gondoltok erről?

Én 16/L ő 17/F.



2018. jan. 21. 10:22
 1/1 TRob.- válasza:

Decemberben lett vége a kapcsolatának és most még csak január közepe-vége van így lehetséges, hogy még tényleg nem áll készen időt kell hagyni.

Az hogy most nem beszéltetek 2 napja lehet azért is, mert most valamennyire összekaparta magát és más lányokkal beszélget vagy pedig az exével beszél újra és háttérbe szorítja a többi lányt. Ha ennyire jól érzed magad vele, akkor ne várj, hogy ő írjon, kezdeményezz. Viszont tisztázni kellene, hogy többet is szeretnél, mert így csak azon fogsz agyalni, hogy miért nem ír, mit csinálhat stb.

Szóval hajrá! :)

2018. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!