Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 30 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 30 évvel idősebb férfiba (? )

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak most. Megpróbáltam már rengetegszer kiszeretni belőle de nem ment,pedig tudom hogy ez nem normális,hiszen van már felesége is meg gyerekei is. És az a legrosszabb hogy szerintem tudja is hogy érzek iranta valamit.Valakinek van valami ötlete mit csináljak hogy végre kiszeressek belőle?

15/L



2018. febr. 21. 19:57
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem,ha már van gyereke és felesége akkor ebböl csak gyerekkori szerelem lesz
2018. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Hasonló helyzetben voltam, de engem nem érdekelt, hogy van felesége meg őt sem, viszont hatalmasakat csalódtam. Hogy te ne járj így, jobb lesz most abbahagyni, hisz könnyebb így elfelejteni az elején. 18/L
2018. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mond el neki és utánna döncs róla hogy mi lett a válasza
2018. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy 10 évvel idősebb férfit szerettem. Nagyjából úgy sikerült elfelejtenem, hogy megismertem egy velem egykorú fiút.
2018. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!