Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy híres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy híres emberbe, ráadásul 4 évvel idősebb és norvég mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta meghallgattam a legelső zenéjüket (mert ikrek de az egyik jobban tetszik) teljesen elvarázsoltak. Először csak tetszett most meg bele vagyok bolondulva teljesen. A neve Martinus Gunnarsen innen már gondolom lehet tudni. Ő 16, én 12. Ő norvég, én magyar. Elfelejteni nem tudom mert ha megvonom magam tőle nem bírom ki és a zene a mindenem (a 2. Tinus után) és ő(k) a kedvenc énekese(i)m. Találkozni soha nem találkoztam velük. A szüleim nem tudják hogy szeretem a zenéjüket és azt meg főleg nem hogy szerelmes vok belé. Mit csináljak?

#szerelem #Marcus & Martinus #M&M #Martinus Gunnarsen
2018. febr. 28. 14:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
77%

Ez rajongás, a szerelem egyik formája.


Nem kölcsönös, és tulajdonképpen egy "totem".


A kamera előtt igyekszik a legjobb oldalát mutatni, és hiába beszél őszintén magáról, sok dolog vagy titokban marad, vagy örökre rejtve a közönség szemei elől.

2018. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

most ezt a kerdést vagy viccből tetted ki( vagyhat én már egyszer irtam ki egy tök hasonlo kerdést de csak poénból :D) vagy komolyan gondolod ...az a baj hogy mindegyiket el tudom kepzelni de nagyon remelem hogy az első.. el nem tudom kepzelni mit esznek ezen a martinuson a körülöttem lévőknek is ő jön be én még csak külömbséget sem tudok köztük tenni :D

múltkor wattpadon láttam róluk egy fanfictiont amiben egy 14 éves lánnyal jár es azt is leirták benne hogy hogyan vesztették el..remélem nem az a te történeted :D

2018. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok😉
2018. márc. 15. 09:49
 24/30 anonim válasza:
Nekem még 3 és fél hónapja...Ez a különbség a tetszés és a rajongása között. :)
2018. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a srác 16 éves? :D 12-nek se néz ki, bocsika :D


Amit leírtál, az nem szerelem, bármennyire is annak tűnik...

Amikor annyi idős voltam, mint te, én is “szerelmes” voltam, de én a One Direction-ös fiúkba...

Én is ugyanígy fogtam fel a dolgot, hogy oda-vissza vagyok értük, mindig a zenéiket hallgattam, követtem őket minden közösségi médián, ahol csak fent voltak... bent voltam rajongói csoportokban, megismertem egy csomó 1D rajongó lányt, jóba lettünk, chateltünk egy csomót, mindig megosztottuk egymással az újabb híreket a fiúkról, ha pedig nem volt új hír, magunkról beszélgettünk! És ez nagyon jó dolog volt! Majdnem 2 éven keresztül beszélgettünk kb 10-12 lány :) jó kis csapat jött össze belőlünk :) 1-2 lánnyal a mai napig is tartom a kapcsolatot.

Hasonlót javaslok neked is. Lépj be rajongói csoportokba a Facebookon, beszélgess olyanokkal akik hasonló cipőben járnak mint te :)

Engem például motiváltak az 1D-s fiúk, hogy jobban tanuljam az angolt! A te esetedben is ez lehet egyfajta motiváció a norvég nyelv elsajátítására! Jó dolog, ha az ember ismer egy északi nyelvet (is) :)


Hidd el, idővel “ki fogsz belőle szeretni”, még ha azt is mondod most, hogy nem.

Én 2.5 évig rajongtam az 1D-ért, aztán ahogy idősebb lettem, abba maradt... De azóta ha meghallok a rádióban egy 1D dalt, még mindig jól esik! Mert azért van pár szép emlékem abból a korszakomból :)


Remélem segítettem! :)

18L

2018. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
37%

Hello kedves MMer:D Detto, ugyan ezt erzem, csak Marcus irant. En 15 eves vagyok es akar milyen furcsa, 3 eve nem mulik ez az erzes... a csaladom azt mondja h bekattantam, anyam pszihologushozbis akart vinni nem egyszer:D

Tehaat azt nem mondom, hogy egy hamar ki lehet ezt noni, de sok sikert a tueleshez:( ha gondolod irj privatban:D

Ja, es akik azt mondjak h ez csak rajongas, azok konyorgok, higyjek el, h ez annal joval erosebb erzelem. Az van h ezt mi erezzuk, es nem ti. Eszmeletlen borzaszto abban a tudatban elni h van egy szemely akibe bele vagy zugva, de o egy hiresseg, idosebb malad, masik orszagban el es konkretan azt sem tudja h letezel.. az van, h ebbe az erzesbe "bele lehet pusztulni". Magyarul, igen is van olyan h egy hires szemelybe vagy szerelmes. Susszpassz;) na tehat ha gondolod irj, meg meggondolom h megeszlek e:D

2018. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ő AZ ENYEM ÚGYHOGY TAKA
2019. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Ő AZ ENYEM!!
2019. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Rengetegszer éreztem ezt, kisebb koromba. Az egyik falamat teljesen kitapétáztam egy híresség képeivel, volt egy 400 fotós mappám a telefonomon, a nyelvén tanultam, már amennyire magamról lehet (azóta is emlékszem amúgy pár kifejezésre, tehát nem volt teljesen hasztalan:D) stb.. Sose gondoltam hogy vége lesz, úgyhogy megértelek titeket, de elmúlt. Lett egy valódi ember, akibe beleszerettem, és megértettem miért mondták sokan, hogy nem komoly, és az nem szerelem. A szerelem teljesen más, majd átérzed:)
2019. júl. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Szerintem se szerelem. 12 évesen hogyan lennél szerelmes, főleg egy híres emberbe akivel még életedben nem találkoztál?!
2022. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!