Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem amit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem amit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik. Szép, okos meg minden. Folyton rá gondolok, órán is néha ránézek. Egy nagyon furcsa érzésem van amikor hozzám szól vagy rám néz vagy nevet a viccemeimen/óra alatti beszólásaimon. Ha meg valami miatt nincs ott (pl. Beteg), akkor meg hiányzik nekem. Nemtutom mit kezdjek magammal. Mi ez? 14/F

2018. márc. 3. 10:18
 1/6 anonim válasza:
Szerelmes vagy :)
2018. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha rád néz,vagy csak hozzád szól,és ki akar ugrani a szíved,na az a szerelem.Ezt még nem mondanám annak.

Szerintem.

2018. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem az, amikor akkor is magadhoz valónak érzed a személyt, amikor tisztában vagy a hibáival és az erényeivel is egyaránt, és ezek nem zavarnak
2018. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
49%
Ezen én is átestem, orvoshoz is elmentem és bakteriális gyomorproblémát diagnosztizáltak, azóta gyógyszert kell szedjek. Midenképp vizsgáltasd ki magad, nem biztos, hogy szerelmes vagy.
2018. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 6byakuya6 válasza:
Nem hinném, hogy ez már szerelem. Nem ismerlek, de nekem a kérdésből úgy jön le, hogy nem sokat beszéltek azzal a lánnyal. Ha elfogadsz egy tanácsot, szerintem próbáld jobban megismerni. Az biztos, hogy érdekel téged, de lehet, hogy teljesen más, mint gondolod. Tudom, hogy nem kértél tanácsot, de azért én osztom az észt, nem mintha nekem olyan sok tapasztalatom lenne 14 évesen. Azért remélem nem volt haszontalan a válaszom.
2018. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyszerűen szerelmes vagy. Hogy hívnak?
2018. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!