Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek már kiszeretett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már kiszeretett belőle?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy van egy barátom(egy suliba járunk) aki azt mondja hogy nagyon szeret és nem tudna nélkülem élni stb.

de van egy lány(o is a mi sulinkba jar,szoval minden nap talalkozik vele is es koszongetnek egymasnak megminden) akivel előtte nagyon sokat (kb egész nyáron meg előtte is) beszéltek,meg összemelegedtek

mikor velem összejött még akkoris

beszélgettek

most már annyira nem,de még mindig bennem van ez az egész

szerintetek már tényleg nem érdekli a lány? És nem csak azért jött velem össze hogy őt féltékennyé tegye?

bizok benne meg minden,csak kicsit bizonytalan vagyok

ertelmetlen valaszokkal hanyagoljatok kerlek

normalis valaszokat nagyon megkoszonnem

16/L



2018. márc. 4. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt inkább tőle kellene megkérdezned, ő biztosabb választ tud adni, mint mi.
2018. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem tőle, és azt mondta hogy már nem érdekli

viszont a csajon nagyon látszik hogy féltékeny rám amiért velem van

Csak azt nem értem, ha tényleg nem érdekli miért köszönget még neki

(Én sem köszöngetek az exemnek)

2018. márc. 4. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha zavar téged, akkor mondd meg neki nyugodtan.


Amúgy ha köszönnél az exednek nem jelentené, hogy szereted is és összejönnél vele. Ha valaki túl tette magát az előző kapcsolatán, akkor lehet, hogy haverként tekint az exére, mert akkor már csak egy ember neki, semmi több.

2018. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!