Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Levelet szeretnek irni de nem...

Levelet szeretnek irni de nem tudom hogy kezdjem el? (hosszabban lennt👇)

Figyelt kérdés
Szoval.. 14/l nyolcadikos vagyok es imadom az osztalyom ezert szeretbek mindenkinek kulon kulon irni egy levelet hogy szeretem.. vagy hogy sokat jelentett nekem es hogy orulok hogy megismertem. Nektek is biztos van legjobb baratotok es vannak baratok akikkel szeretned meg tartani a kapcsolatot... Szoval egy ilyen emlek szeruseg lenne. Lehet ez a leveles dolog nem a legjobb de mast nem tudok kitalalni de valamit szeretnek adni nekik valami szemelyeset.❤

2016. ápr. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Aranyos ötlet!:) Vedd elő a névsort, írd le mit szeretsz a másikba,esetleg pár közös emléket,hülyeséget amit csináltatok!

Egy pár sor elég szerintem

2016. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kedves vagy. És itt igazából le is írtad már a lényeget. Kicsit még bővítsd és tökéletes lesz.
2016. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen❤
2016. ápr. 12. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nyalizásnak fogják vélni.
2016. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkit a másoknak írttól pár dologban eltérő, névre szóló, külön levélben szólíts meg, idézd fel a róla szóló legkorábbi megmaradt kellemes emlékedet, írd le neki, hogy milyen jó tulajdonságokat látsz/tisztelsz benne és kívánj nagyon-nagyon sok jót neki, azt hogy boldog legyen az élete.
2016. ápr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!