Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt komolyan gondolja, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan gondolja, vagy csak hiteget?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki azt írta nekem, hogy fontosabb vagyok neki, mint gondolnám, de suliban csak szemezünk és ennyi. Hétfőn reggel együtt mentünk suliba. Értem jött hozzánk, pedig bajba is keverhette volna magát ezért (hosszú sztori, nem lényeg, csak az, h ezzel kockára tette azt, hogy akár megbüntesse az anyja v ilyesmi). Viszont sose ír rám, hogy mi van velem. Elhívott hétvégére, de valahogy úgy érzem, hogy nem hiányzok neki. Mert nem szokott írni, hogy mi van velem és suliban is csak egymásra nèzegetünk, de sose jön oda hozzám. Viszont közben azt írja, h fontosabb vagyok neki, mint hinném. De valahogy nem érzem azt, hogy ez tényleg így van.

Krisztiánnak hívják amúgy.

Mit tegyek?



Előre is köszönöm!



2017. szept. 21. 17:40
 1/7 A kérdező kommentje:
És a családi háttere elég zűrös, az anyja csak az öccsével foglalkozik, Krisztiánnal alig! Az apja meg le se szarja őket. És nagyon látszik Krisztiánon, hogyelkileg sérült.
2017. szept. 21. 17:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Számít bármit is, hogy hogy hívják?:D


Ha nem hiányoznál neki, akkor mégis mi a f***nak hívott volna el? Elég furcsán gondolkozol.

2017. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert sose ír vagy keresne suliban.
2017. szept. 21. 17:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi! A többieket is meghallgatnám!
2017. szept. 21. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmilyen ok-okozati összefüggés. Azt kérdeztem, hogy szerinted miért hívott el. (ha nem azért, amit én mondtam)
2017. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok! De akkor miért nem keres a suliban? Miért nem ír rám?
2017. szept. 21. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Azt várod, hogy majd mi idegenek megmondjuk a tutit? Ha érdekel, akkor fogadd el a meghívást és kérdezz rá! Mit veszíthetsz?
2017. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!