Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a barátom pedig 21.

Szerintetek ha 5 hónapja kitart mellettem még úgyis ha nagyon messze lakunk egymástól (én németo. Ő magyaro.) akkor komolyan gondolja?


2017. nov. 2. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
valoszinuleg igen, bar ha fel kell tenned itt ezt a kerdest, akkor mar valami baj van...
2017. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok ítélkezni, de ilyen fiatalon egy 21 éves pasi mellett egy távkapcsolat igen csak kérdéses. Persze, lehet, hogy komolyan gondolja, és kitart melletted, de az is megeshet, hogy ameddig te nem vagy mellette, félrekacsintgat. Elvégre, fogalmad sincs, mit csinál egy másik országban. Ez természetesen bárkivel megeshet, de lévén, hogy te fiatalabb vagy, még mindig megvan a naivságod, mondjuk egy idősebb lányhoz képest, amit ő simán kihasználhat.
2017. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

Mindent tudok róla, hogy mit csinál. A nap kb. 20 óráját "együtt töltjük", mert írok-ír stb.:)

2017. nov. 2. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy igen. de mi lesz fél év múlva? Egy év múlva? Közelebb tudtok költözni egymáshoz?
2017. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen:)
2017. nov. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!