Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar valamit?

Figyelt kérdés

A neten utána néztem,hogy mik a jelei annak ha bejövök neki ( utánzás, a lábfej, minden adandó alkalommal hozzám ér..stb),és szinte mindegyik igaz volt rá.... Viszont, egy-egy tettével "bebizonyította" ,hogy nem akar semmit: a napokban írta, hogy mostanába nagyon közeledek felé, én írtam erre, hogy ő is ( mert egyébként ez tényleg így van), és azt mondta, hogy csak barátilag, meghogy nem biztos, hogy tudna-e 'úgy' is közeledni felém... Ettől eltekintve a szünetekben mindig együtt vagyunk ( valamikor a kezemet is megfogta), nagyon sokszor kötekedik velem, és mivel nem rég volt egy másik fiúm, és amikor együtt voltam ezzel a másik fiúval, akkor olyanokat itogatott az az illető akiről nem tudom, hogy mit akar, hogy nem csak a másik fiú szeret, hanem más is, és hogy nem látom a fátol az erdőt. És akkor is csak ő közeledett felém.. Akkor szerintetek ez most mi?! Tényleg akar valamit, vagy csak játszik velem? [ Remélem értettétek mit akarok kérdezni...]

14/L



2018. márc. 9. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan közeli barátok vagytok akkor biztosan ismered. Gondold át, szerinted ő olyan fiú aki csak úgy "játszana" veled, és megbántana a végén? Tényleg törődik veled? Komolyan gondol minden kedves dolgot amit mond?

Szerintem tényleg akar valamit, de nem akarok hülyeséget mondani. Én is 14 éves lány vagyok ha akarod beszélgethetünk privátban, mert nálam is PONTOSAN ugyanez van most.

2018. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oksi. Írj rám ;)
2018. márc. 10. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!