Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaha is ki lehet szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha is ki lehet szeretni valakiből?

Figyelt kérdés
akibe szerelmes voltál, együtt jártatok valaha is el lehet felejteni? mert nekem nem megy 8 hónapja még mindig szeretem 19/l

2018. márc. 10. 19:49
 1/8 anonim válasza:
Igen nekem 5 ev volt mig kiszerettem egy fiubol
2018. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 hónap semmi, ha valakibe tényleg beleszerettél. legkésőbb pár éven belül elmúlik, vagy ha valakiben újra megfog valami, akkor talán hamarabb is.
2018. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lililili16 ***** válasza:
Én plátói szerelemmel vagyok így már fél éve még mindig ugyanúgy tetszik akkor is ha tudom hogy ő nem érez így.Fogalmam sincs elmúlik-e ez valaha :(
2018. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
borzalmas érzés, hogy akit szeretsz nincs veled...
2018. márc. 10. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam szerelmes, és azt kell mondjam, hogy egyre könnyebb. Az első embert, akibe beleszerettem, két-három év volt teljesen elfelejteni. Az nagyon sokat fog segíteni, hogyha lesz más, aki megfog. Rájössz majd, hogy nem az az egyetlen opció, hogy azzal az emberrel legyél, akivel eddig. Első kapcsolatod volt?
2018. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, az első 😔
2018. márc. 11. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez érthető. Tudom, hogy most nagyon nehéz, de hidd el, hogy lesznek olyan idők, amikor már nem fog ennyire fájni, sok idő, de elmúlik. Biztosan. Sok erőt kívánok és sok szépet! :)
2018. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen, köszönöm!
2018. márc. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!