Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan teremthetnek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teremthetnek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki eggyel felettem jar. Nagyon jol nez ki, bar nem olyan tipikus mindenki esete. Mindig, amikor osszetalalkozunk a folyoson, akkor ramosolygok, es meha visszanez, de eletemben nem valtottam meg vele egy szot sem. Nem biztos, hogy akarok tole valamit, csak erdekelne, hogyan is beszelhetnek vele valamilyen uton? Nincs semmi otletem. Facen nem igazol vissza...O kilencedikes, en nyolcadikos.

13/L



2018. márc. 11. 00:04
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
Menj oda hozzá a folyosón és kezdj el vele beszélgetni, máshogy nem fog menni :)
2018. márc. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gaz, hogy kb. Semmi kozos temank nincs, plusz eleg furi lenne, ha csak ugy odaallitanek, hogy csaaa:D
2018. márc. 11. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:

13 évesen 8-os vagy?:D

Amúgxy nem tudom, velem is hasonló a helyzet 16/L

2018. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyolcadikos:D Kiszurted a lenyeget, koszi:DD (amugy nyolcadikban mindenki 13, ev vege fele kezdenek 14-ek lenni)
2018. márc. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!