Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég jöttünk össze de most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég jöttünk össze de most már csak néha kap el a bizonytalanság. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Átmentem hozzá és összejöttünk,nagyon boldog voltam és jött a bizonytalanság.Elmúlt es ismét csak vele akartam lenni.

Tegnapi napon olyan szinten elkapott ez a dolog hogy enni nem tudtam tőle és nagyon rosszul éreztem magam,találkoztunk és nem éreztem vele jól magam ugyhogy elöbb haza jöttem de egy ora után kb nagyon elkapott a hiányérzet és borzalmasan hiányzott.Ma már nem hiányzott de van egy icipici bizonytalanság még bennem amit el próbálok nyomni.

Mit tehetek ez ellen?

Nagyon nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni..

Azt mondta hogy megvár amig nem vagyok biztos magambam de nem fog örökké várni..Jelenleg nem tudja hogy örlődök csak a tegnapit tudja úgy hogy elmult.

Volt már ilyen veletek?

Segítsetek,kérlek👉💔👈



#szerelem #bizonytalanság #Bizonytalanság a kapcsolatban
2018. márc. 11. 19:45
 1/6 A kérdező kommentje:
De amikor elmulik ez a dolog akkor nagyon bujos vagyok es nem akarom elengedni
2018. márc. 11. 19:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerosom azt mondta hogy ez csak azert van mert most alakul ki a kapcsolatunk..igaza lehet?
2018. márc. 11. 20:11
 3/6 anonim válasza:
Nincs kedvem elolvasni,mert hosszú,de egyetértek veled.
2018. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet attól, hogy még most alakul a kapcsolatotok, de ha ez így marad, akkor hagyd, lehet a szerelem gondolata és maga az érzés tetszik, nem a pedig maga a fiú, akármilyen nehéz ebbe belegondolni, ha bizonytalan vagy, nem éri meg éveket belefektetni a kapcsolatba.
2018. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És igen, nekem is volt ilyen, az elején sokáig, aztán minden rendben volt, de a kapcsolatunk végére újra előjött. Szakitottunk, rettenetesen hiányzik, de tudom hogy nem ő volt az igazi, és lehet ígyis sokáig elhúztuk ezt az egészet. Nem negatív akarok lenni, csak leírtam a tapasztalatomat. De neked szorítok, hogy ne így legyen! :)

(előző válaszoló)

2018. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2018. márc. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!