Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Teljesen tehetetle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tehetetlen vagyok.

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy srácba. Nagyon. Úgy érzem ő is érez irántam valamit viszont nem csinál semmit, ezért nem vagyok biztos benne.Sokszor próbálom tudatni vele mi a szitu (rámosolygok, odamegyek beszélgetni stb..) de vagy nem esik le neki vagy nem is érdekli. El akarom felejteni ,de nem megy, egy suliba járunk minden nap látom. Reménykedek hogy jün valaki aki elfeljteni, de nem fog. Soha nem fogok megismerni nála jobbat. :( 17/l

2018. márc. 15. 18:41
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
Ha nem bír lépni menj oda és mond meg neki, hogy nagyon kedveled, és vonzódsz hozzá, ha igent mond boldogság van nem?
2018. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem túl sok a büszkeségem ehhez.
2018. márc. 15. 18:45
 3/4 anonim válasza:
Szerintem menj oda és kezdeményezz. Esetleg adj jeleket. Vagy hasonló. Én is hasonló szituban vagyok csak az én helyzetemben én vagyok a fiú és már úgy érzem kezdeményeztem. Esetleg öleld meg vagy adj neki egy puszit arcra vagy valami. Sok sikert remélem neked összejön :)
2018. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mik 15 voltam hasonlo volt a helyzet velem (csak én voltam a fiu) és roviden más tetszett akkor, és o ezt nem tudta, én meg bunkon mindig ignoraltam,


nyugi lehet h azt se tudja meg h mi az h lány, és lehet h nincs jobb, de enis ezt hittem mik 15 evesen tetszett az a csaj aki miatt a masikat ignoraltam, aztan abbol meg nem lett semmi-viszatekintve rá szerencsére (17 vok), de az mas dolog, aztan rajottem h folos ezen gondolkozni h o legjobb stb.. amig nem tudod h a csaladjaval milyen addig semmit sem tudsz,


sok sikert a helyedben kezdemenyznek manapsag nem szegyen ha lany kezd, én pl elhivnam valahova csak leesik neki.., am lehet h ugy jarsz mint a talan ahol a szivarvany vegeter cimu filmben a csaj, -igaz az egy film, de happyend szoval ne add fel soha a remenyt lehet h csak még vár, -lehet h még nem ált fel neki :)

2018. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!