Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret? Mit érezhet? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret? Mit érezhet? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel jóba voltam,nagyon szerelmes is. Majdnem összejöttünk,de elrontottam valamit és azóta ha írok neki ignorál,még mindig reménykedek (reménykedtem).

Szinte mindenhol leblokkolt,és eszébe se jutna hogy válaszoljon.De az iskolában,gyakran egymásra nézünk,gyakran hozzám szól, (kedves tipus)de soha nem válaszol ha írok neki. 15-14. Nem tudom megmondni,hogy mit érezhet,kedves szimplán?Elég gyakran bámulom valamiért,és ő is elég gyakran visszanéz. Deviszont nem érzek szexuális vágyat,inkább úgy érzem hogy csak szimplán ő kell,de néha meg nem


2018. márc. 15. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mit érez, azt csak ő tudhatja. Szerintem csak nem akar a neten társalogni, inkább előben szeret beszélgetni veled, legalábbis nekem ez az elméletem. Nem érzel iránta szexuális vágyat, mert még fiatalok vagytok, és valószínűleg még sosem láttad olyan helyzetben, ami örök nyomott hagyott benned, vagy legalábbis kevés ruhát szituáció nem, de ez is szerelem.
2018. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban minden nap mas tetszett mert egyikse volt erdekes szamomra hogy fent tartja az erdeklodesem! Szerintem unalmas lehetsz a szamara! Meg hogy mar most attol felsz hogy nem szeret amikor meg egyutt sem vagytok
2018. márc. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!