Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon bejön egy csaj, s nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön egy csaj, s nem tudom hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy 9-edikes csaj a suliba aki teljesen "elvarázsolt" annyira szép hogy belé estem, s nem tudom hogy hogyan mondjam el neki, vagy hogy hogyan kezdeményezek, félek attól ha ráírok Fb-n akkor nem fog vissza írni, s élőbe nagyon nehéz lenne egyedül találni hogy odamenjek hozza, mert sosincs egyedül, s most így mit tudjak csinálni? Ha esetleg ráírjak fb-n akkor mit írjak?
2018. márc. 18. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne Facebookon írj rá. Értem én, hogy nehéz egyedültalálni, de menj oda, hogyha mondjuk a bártnőivel van:

„Sziasztok! Xy, beszélhetnénk?”

Ekkor vagy a barátnői mennek el, vagy ti húzódtok félre, és akkor el tudod neki mondani, mit érzel. Hidd el, csak plusz pomt, hogyha személyesen vallassz szerelmet. ;)

Sok sikert! :)

2018. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem Alexa a neve? Mert ha igen, akkor én szerzem meg előbb!!!

18F

2018. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es válaszoló, remélem menni fog
2018. márc. 18. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosincs egyedül... Jah persze. Csak úgy látod. Én sulimban minden csajt láttam már egyedül ,akár wc-re vagy a másik épületbe ment átt.. Ki lehet fogni egyedül, csak türelem kell. Amúgy meg köszönj oda neki, nézd stb..


De vigyázz mert ha Alexa akkor van ellenfeled.

2018. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, de nem Alexa
2018. márc. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!