Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lány csak annyit mondott h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány csak annyit mondott h legyünk barátok ezzel lehet még valamit kezdeni? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Na szóval pár napja rá írtam az egyik lányra a suliból aki tényleg nagyon tetszik és be jön nekem. Ezt még is írtam neki Facebookon, de akkor még nem mondott semmi olyat ami elutasításra jelezne. Aztán tegnap a diszkóban is beszéltem vele erről akkor se mondott semmi olyat amivel elutasítana. De ma beszéltem vele újra Facebookon és azt mondta h nem tudna rám úgy nézni és nem érez többet barátnál. De nekem nagyon szükségem van erre a lányra nem csak azért mert szép hanem mert még sosem éreztem ilyen érzéseket egy lány iránt.. Esetleg tanácsokat tudnátok adni h össze tudnék még jönni vele így is? Nem tudom h tovább tudnék-e lépni rajta.

2018. márc. 25. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kár eröltetni. Megmondta hogy csak barát. Sajnálom.
2018. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne pazarolj rá energiát, felesleges.
2018. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek barátságokból szerelmek, de ez nem az. Ez friendzone.
2018. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű elutasítás, ha meg tapadsz is ra ezek után, a barátod se lesz. Tutira tovább tudsz majd lepni, de előre szólok, hogy nem eleg hozza 1-2 hónap, kitartónak kell lenned.
2018. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon kőszívű emberek kommenteltek előttem... Az a fura hogy a fiuk 80-85% ban a fecebookon próbálnak errol beszelni az epp illetékes lánnyal, es ez nem jo. Hidd el hogy ha a real világban beszélgetnek errol vele a szemébe nézve hogy lass a az erzeseid es hogy rajoljon arra hogy te nem a levegőbe beszélsz es tenyleg azt érzed amit mondasz. Persze lehet hogy is sem jott volna ossze a dolog de biztos hogy gondolkodott volna rajta, vagy legalabb is nem tudott volna azonnal válasz adni a kérdésedre . Most egy kicsit vissza kell hogy vegyél sajnos es maradnod kell a baratsagba , de ez alatt folyamatosan kedvesnek odafigyelonek es megbízhatónak kell hogy tűnj, hogy ujra tudjon teged értékelni es nagyobb hangsujt fektessen a belsodre. Ez nem azt jelenti hogy a kulsod miadt nem szeret teged a baratsagnal jobban, mert lehet hogy pont a belső ertekeid miadt nem gondolja jo ötletnek a kapcsolatot. Sajnos en se teged se ot nem ismerem, pedig ha ismernelek titeket akkor sokkal könnyebb lenne tanácsot adni. Remelem minden nagyon jol alakul, es ossze jon a dolog de hagyj neki egy kis idot ne taoadj ra azonnal mert elieszted es a baratsagnak is oda lesz. Meg egyszer sok szerencsét 😄😀 19F
2018. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!