Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan létezik hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy valaki beleszeret egy fiú/lány személyiségébe? Szerintem nevetséges szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nevetséges de azért lehet valami benne mivel nagyon sokszor láttam nem túl szép és nm túl pénzes fiúkat nagyon szép lányokkal és fordítva:)

2017. aug. 13. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
A helyesírásom ne nézzétek
2017. aug. 13. 18:26
 2/9 DollarDog ***** válasza:
100%

Van nagyon sok olyan srác aki lehet hogy "patenten" néz ki de megszólal és kiderül hogy amúgy annyi esze van mint egy marék lepkének!

Hiába néz ki jól a srác ha nincs semmi egyénisége,humora, és a többi! Ha szeretsz valakit akkor elengedhetetlen hogy a személyiségét is szeretned kell különben az nem szeretet!

2017. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztom DollarDog valaszat
2017. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem erről szól a szerelem?
2017. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig alapvetően jobban jársz, ha abba szeretsz bele, mert 40 év múlva szottyadt vénségek lesztek és akkor már nincs lehetőség mást keresni.....
2017. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tizenhármas ***** válasza:
80%

Szerintem egyáltalán nem nevetséges. Ismerek olyan férfit aki kinézetre kicsit sem volt elsőre szimpatikus, és mégis megkedveltem mert pozitív a gondolkodása és nagyon jó a humorérzéke- de olyat is láttam már hogy egy alapvetően jóképű srác, akinek stílusa is van, nagyon riasztó ha jobban megismered.

Persze a külső fog meg, és nem leszek álszent, ha valakinek a külseje taszít, akkor a személyisége azt nem biztos, hogy tudja ellensúlyozni. Max hogy ha valaki átlagos, vagy kicsit elsőre csúnyácska, akkor később a személyisége megszépítheti a szemedben :)

De ez csak az én véleményem, van olyan nő ismerősöm akinek mindegy kb hogy hogy viselkedik valaki, csak a külső számít.

2017. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves vagy? Ilyen kérdéssel vagy 10 éven alul vagy, vagy pszichopata lehetsz.
2017. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "igazi" szerelem a belső tulajdonságokról szól, nem a külsőkről :). Itt a gyakorin is először a személyiségét ismered meg a srácnak/lánynak, csak utána tudhatod meg, hogy milyen a külseje
2017. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hülye példát fogok mondani, de ez számomra eddig mindigis így volt...


Amikor használtam a Tindert, a külső alapján ítéltem, így kerültem párba fiúkkal... Külsőre mind nagyon tetszett.

Kb 20%-uk írt csak rám... És 2-3 napnál nem tudtunk többet beszélgetni, mert kiderült, hogy nagyon unalmas személyek vagy teljesen máshogy látjuk a világot, sőt voltak kifejezetten bunkó pasik is!


Itt gyakorin 2 srácot ismertem meg (egymás után, kb egy év különbséggel) a személyiségük tetszett meg, így folytattuk a beszélgetést Facebookon. Az első srác visszagondolva nem is volt helyes, de akkor, azzal a személyiséggel, ahogy megismertem, nagyon is tetszett! A másik sráccal még most is beszélgetek, nagyon megszerettem! Hamarosan találkozunk! :) kitudja mi lesz ebből még... :)



Szóval a lényeg az, hogy a belső sokkal fontosabb, mint a külső!

Hiszen a külső csak arra jó, hogy eldicsekedj a haveroknak, hogy milyen jó nőd/jóképű pasid van... plusz hogy megkívánd szex közben...

de a belső tulajdonságai az egész kapcsolatra kihatnak :)

2018. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!