Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivan most? Micsinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan most? Micsinaljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szítottunk a barátommal vagyis ő velem sajnos.Az volt az oka hogy ő ezt a kapcsolatot nem akarja kockáztatni és nem akar komolyabban belemenni de nagyon értettem hogy miért mert azt mondta szeret de neki most nem megy majd nyáron vagy a következő tanévben.Nem nagyon tudtam rajta kiigazodni hogy most akarja hogy én várjak rá vagy hogy mi.Azota folyamatosan ir ami nekem nagyon fáj mert hiányzik és nem tudok rá csak úgy tekinteni mint pl egy barát egy hete kb írtam neki egy nagyon hosszú ütenetet amiben leírtam mit érzek mit gondolok mit gondoltam erről a kapcsolatról.Mikor elolvasta nagyon örült mert szerinte én soha nem mondtam el hogy mit érzek mindig magamban tartottam mindent és hogy visszahúzodtam.Azota folyamatosan rám ír minden értetlen üzenettel úgy volt átjön és beszélünk végül lemondta hogy anyukájaval kell menni pestre.Aztan a napokban megint megbeszéltünk egy találkozót azt is lemondta hogy anyukája nem engedi.Nem tudom hogy lehet e ennyi véletlen vagy csak nem akar találkozni ugyan is egyszert is leírta hogy lehet nem jó ötlet mert nem tudna nekem ellenálni de közben meg olyanokat ír mint amikor együtt voltunk .Nem tudom mi tévő legyek.

2018. ápr. 3. 23:28
 1/4 anonim válasza:

Hány éves vagy? Meg mekkora távolság van köztetek? Pl egy suliba jártok-e...

De ha úgy van, akkor inkább hagyd... Ez túl "játékos". Majd ha mindketten komolyodtok, idősödtök, akkor másképp fogjátok gondolni a dolgokat. Egyelőre hanyagold a srácot.

2018. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, amíg eldönti mit akar... Ha veled akar lenni, akkor legyen veled, ha nem akar veled lenni akkor meg ne irogasson.
2018. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Kislány. Ez a hebegve-habogva szakítás akkor van, ha a pasi egy másik csajt is fűz. Még nem biztos a másik lány, ezért Téged is szórakoztat. Ha jól alakulnak a dolgok a másik csajjal, akkor Téged egyszercsak letilt mindenhonnan. Ha mégsem jön neki össze, akkor majd jön a nagyjelenet, hogy ő nem tud nélküled élni, és csak te kellesz neki, és Te vagy élete szerelme. Te benyalod a szöveget, mindenki boldog. Egészen az új jelentkező megjelenéséig. És ez így megy, amíg hagyod. Tiltsd le a francba. Sírd ki magad, aztán állj neki tanulni. Lassan jön az év végi hajrá, dolgozat dolgozat hátán, még van esélyed javítani, ha rontottál valamelyik tárgyból. Pasizni meg ott lesz a nyári szünet.
2018. ápr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
14/L vagyok és egy suliba járunk
2018. ápr. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!