Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a lánynak hogy szeretem? 15/F

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyenesen.

Nincs ertelme szorakozni meg huzni az idot.

2018. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
“Szeretlek. Hozzám jössz?”
2018. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Á a hozzám jösszt nem mondanám
2018. ápr. 5. 17:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok!
2018. ápr. 5. 18:19
 5/10 anonim válasza:

Hívd el randizni és ott mondd el neki. Vagy arra vagy kíváncsi, hogy hogy kezd?

“Nagyon kedvellek és szívesen töltenék veled több időt. Te mit gondolsz róla?”

2018. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 igen, arra hogy hogy kezdjem. És köszi a választ
2018. ápr. 5. 21:57
 7/10 NtS_Kernold válasza:

Nekem már volt sok csajom... Próbáld meg így: Nyalizz neki és mindig járj a kedvébe. Ha nem megy ne add fel.

Vegyél neki apróságokat pl: csokit vagy amit szeret...

És amikor már jó minden,akkor vigyél neki ujra ajándékot xd és mond ki neki,hogy szereted. VAgy ha élőbe nem mered de már jól megy minden akkor ott a Facebook...

15/F

2018. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso,te egy põcs vagy😅😅😅 nyalizzon neki? Neked igy volt sok csajod?😅😅 Igazi ferfi vagy😅 meg vegyen neki ajandekot? Ja ,hat mondjuk 15 vagy,anyuci penzen konnyu vasarolgatni😅
2018. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En ugy jottem ossze baratommal, hogy egy ideig csak igy logtunk szabadidobe a haverja is ott volt meg minden, amig kiscit kellemesebben erzi magat az ember (en peldaul visszahuzodo vagyok es o ezt pontosan tudta es par talalkozosdi utan beszeltunk es azt mondta, hogy szeretne velem menni. A lenyeg, hogy ha latod, hogy a lany szeret veled lenni, akkor csak mondd neki, hogy szeretnel vele egy randit. Hogy kettesben legyetek. En orultem neki, hogy csak egyszeruen beszelgetunk, nem pedig romeo es juliat jatszunk.

Csak menj es kerdezd meg. Ha nem mesz oda sosem fogod megtudni hogy kedvel-e vagy csak hiteget teged.

2018. ápr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem mondani kell, mert ezt még a leghülyébb lányok is tudják, hogy a fiúk ezt azért mondják nekik, hogy megfarkalhassák őket.


Bizonyítsd, napról -napra, hétről - hétre gesztusaiddal, figyelmességeddel s minden olyannal amire harapnak a csajok. Mi a francot csináljon egy lány azzal, hogy kijelented neki, hogy szeretlek? Ez olyan qurva gáz, hogy elásnám magam, ha egy KanMaki/ Majom ilyen szarul vallana szerelmet.


Szerelmet hónapok elteltével leánykérés előtt tetszik vallani, nem a 0. percben. :) de béna próbálkozás te jó ég!


Elég gyenge az evolúciós drive -od, kihalnál ha nem adtam volna tippet neked.

2018. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!