Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjam be neki? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjam be neki? Többi lent

Figyelt kérdés
Tehát 14/f vagyok. Amit rólam kell tudni az annyi hogy 2 méter vagyok kék szemű fejete haj. Van egy lány aki tetszik majdnem a szomszédom igazábol 2 házzal lakik arréb. Annyi idős mint én és ritkán beszélünk mert igazábol a kis tesójához járok átt akivel jó barátságban vagyok már vagy 2 éve(a srác amugy 13 tehát nem annyira kis tesó). És nem tudom hogy nyissak a lány felé tudtommal nincs barátja legalábbis senki nem tud róla higy lenne. A válaszokat előre is köszönöm. És bocsánat a helyes írási hibákért

2018. ápr. 5. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

De jó lenne még 14 lenni te jó ég :D Lényegében találkoztok, ürügyed pedig,hogy szóba állj vele ezer meg egy. Bármiről elkezdhetsz vele beszélgetni, de figyeld meg mi érdekli, milyen a stílusa, milyen zenét hallgat. Bevallani nem kell, ne légy rámenős, kezdetben csak vedd fel vele a kommunikációt. A többi jön magától. Legalábbis kéne,ha mégsem, írj :)


23/F

2018. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már kaptál fiú tapasztalatokat, hátha egy lányos szemszög is segít! :D

Ne legyél nagyon erőltetett csak természetesen próbálj szóba elegyedni vele és jó tipp, hogy próbáld megismerni a stílusát, esetleg nem feltűnően kideríthetnél pár dolgot a tesótól is. Ha ez megvan akkor tudsz valami közös témát találni onnan meg majd úgyis alakul. :)

20/L

2018. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!