Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány miért süti le a szemét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért süti le a szemét?

Figyelt kérdés

Jött velem szemben a lány, aki tetszik nekem (nem volt mögöttem senki). Amíg távolabb volt egymás szemébe néztünk, majd mikor közel értünk egymáshoz gyorsan lesütötte a fejét. Ezt mi okból csinálhatta? Lányok! Ti milyen esetben csináltok ilyet?

ismerjük egymást csak nem vagyunk szoros kapcsolatba.


NORMÁLIS VÁLASZOKAT!!!



2018. márc. 31. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én nem szoktam sütögetni a szemem. Arra még szükségem van. (nyugi, normálisan is válaszolok, csak húzom az agyad :P) Nekem nagyon nehezemre esik számomra vonzó fiúk szemébe nézni. Lehet az a lány is ilyen félénkebb típus volt.
2018. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :) jöhetnek még. Kort is írjatok :)
2018. márc. 31. 15:21
 3/10 Lililili16 ***** válasza:
88%

Szia

Én akkor szoktam lesütni a szemem ha zavarban vagyok.

2018. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Szimpatikus vagy neki, zavarban volt, feszélyezve érezte magát, kényelmetlen neki közelről vki szemébe nézni, ilyesmi.


14L

2018. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon tetszel neki azért vagy nem.

Bár én akkor is leszoktam sütni a szemem ha meglátom azt a fiút akiért odáig vagyok. Minden pillantásakor olyan zavarba kerülök és emiatt sokszor kerülöm a tekintetét. Az a baj, hogy nem tudom mit csináljak mert már régóta csak figyelgetjük egymást és még mindig nem tudom elfönteni hogy ő is hasonlóan érez irántam vagy sem. Valószínűleg nem érdeklem mert ha tetszenék neki többet beszélgetne, illetve közeledne felém. Pl. még egyszer sem ért hozzám,nem hívott el sehova:(

2018. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha zavarban van:)
2018. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha zavarban van akkor tetszem neki? :)
2018. márc. 31. 21:07
 8/10 anonim válasza:
100%

Én ugyanezt csinalom😂😂 Amikor a kiszemeltem elmegy mellettem akkor mindig lesutom a szemem mert annyira zavarba jovok. Es szerintem igen tetszhetsz neki. Menj oda hozza beszelgetni vagy irj ra messengeren.

14/L

2018. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Lehet valaki zavarban olyan esetben is ha nem tetszik neki az illető, valakitől fél stb. De itt szerintem ez nem áll fent. Valószínűbb az, hogy amiatt van zavarban mert tetszel neki.

2018. ápr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a szemlesütögetést! Szerintem tuti , hogy tetszel neki. Velem is mindig ez volt. Csak szemezünk egyet és máris lesüti a szemét. És nekemis ez a reflexem van. Egyszerüen ilyenkor szégyellem magam és úgy döntök inkább elnézek még mielött még nagyobb zavarba jönnénk.

Úgyhogy ez szerintem tuti jó jel!


Jobb ha évet nem mondok mert nem mindenki bízik meg egy 12 éves fiúban.

SOK SIKERT!

2018. szept. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!