Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyuk

Sokat szemezünk

Sokat mosolygunk egymásra

Mindig segítőkész

Napi szinten beszélgetünk

Egyszer fiú-lány csoportokat kellett alkotni és megkérdezte tőlem hogy lenne kedvem vele lenni

Ha egyikünk beteg akkkr egymásnak küldjük a leckét



2018. ápr. 12. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
2018. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ez lehet barátság is, ezek nem annyira egyértelmű jelek, attól függ, hogy viselkedik másokkal. Ha amúgy egy mosolygós srác/csaj, akkor nem biztos, hogy tetszel neki, de ha ezeket csak veled csinálja, akkor hajrá!
2018. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek nagy részét csak velem szokta csinálni
2018. ápr. 12. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de én ezek közül mindet megcsinálok a barátnőmmel (a fiú-lány pár helyett értelemszerűen lány-lány, illetve nemtől független párok alkotásaikor; a szemezés alatt nem tudom, mit értessz, de hogyha azt, hogy össze-összenéztek akkor azt is csinálom a haverjaimmal). De ennek ellenére még lehet, hogy bejössz neki, csak ez nem elég bizonyíték. Figyeld a testbeszédét, próbáld jelekkel „megkérdezni” tőle, hogy akkor most mi van, vagy esetleg, ha van elég merszed, akkor szóban is megkérdezheted.

Tényleg nem a rosszindulat vezérelt a válasz elejének írásánál, mindössze a véleményem írtam le. Remélem jól alakul a kapcsolatotok a sráccal! :)

14/L

2018. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác és testbeszéddel is szoktunk "komunikálni" az órákon pl ha valaki húlyeséget mond összenézünk hogy ez hülyeség
2018. ápr. 12. 20:59
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom, ez nekem is egy kicsit kevésnek tűnik... hívd el valahova kettesben.
2018. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor sok sikert a lánynál!

#4 voltam

2018. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!