Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 év után szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után szakított velem a barátom csak így a semmiből. Szerinte sok volt a veszekedés de mindig jol megvoltunk. Már 1 hete nem írt szerintetek az gáz ha lány létemre írok neki vagy megvárom valahol hogy megbeszéljük élőben?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még valameddig hátha ír és ne csungjek rajta?

2018. ápr. 15. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem ne írj neki.. minek futsz utana? magadat alázod meg!! hagyd a fenébe hagy menjen. felesleges egymás idejet húzni, próbalj mast keresni.
2018. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg, ha nem tudod miért szakított, akkor meg kell beszélnetek.Szóval írj rá vagy beszélj vele élőben.
2018. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bosszantó az hogy tudom hogy szeret..mindennel jobban de elég makacs és sertodo
2018. ápr. 15. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

"szeret..mindennel jobban"

Ez lehetséges, ám a 'mindenkinél jobban' már nem.

Ha a problémátokat nem megbeszéli, hanem inkább szakít, akkor önmagát jobban szereti nálad.

.

Miért írnál rá, ha -míg volt lehetősége- nem beszélte meg problémáját, nem akart kompromisszumot?

Szerintem a veszekedésekre hivatkozás csak kifogás részéről, tehát ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni!

2018. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Ha annyira mindennél jobban szeretett volna,akkor nem dobott volna ki.Aki el akar menni,arra rá kell adni a kabátot (még akkor is ha dögmeleg van) ne fuss egy olyan vonat után,ami elment,ez csak neked fáj.Minnél hamarabb elengeded,annál könnyebb lesz,ez tapasztalat.

Ne írj rá,és ne keresd.

2018. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szard le, majd találsz jobbat. pl: [link]
2018. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!