Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem merem elmondani senkinek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az évfolyamomban van egy fiú aki nagyon tetszik már régóta.(legyen most Jani) Idén jött a suliba és akkor tetszett meg. Nálunk vannak egybevont órák akkor is mellettem ült. Csomót beszélgettünk de egy idő után már nemhogy nem beszéltünk de én megutáltam azért mert elültem máshova a tanár miatt és azzal a fiúval( ő meg legyen Peti) eléggé joba lettem de a Peti nem tetszett. Később kiderült a barátnőim is utalták a Janit.. azóta nem merem elmomdani nekik hogy megint tetszik mert közbe én próbálom azt tenni hogy nem tetetszik... közbe pedig nagyon. Inkább hallgassak a barátnőimre, és ne legyek kedves vele? Mert én mindig kedves próbálok lenni, de közbe bunkó is... és teljesen össze vagyok zavarodva...😞😞

2018. ápr. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy a barátnőid nem kedvelik neked nyugodtan tetszhet. Janinak te tetszel? Küldd valamilyen jelet feléd?
2018. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőid azt mondják ugorj kútba akkor megteszed? A te dolgod nem az övék.
2018. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát mikor én hozzá nem akarok hozzá szólni ő akkor is odajön beszélgetni, mindig próbál kezdeményezni...de nem sok esély van arra hogy valami legyen közöttünk, ez eléggé bonyolult dolog...😞
2018. ápr. 15. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!