Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senkinek nem tudom elmondani...

Senkinek nem tudom elmondani a problémáimat. Hogyan tudok rajta változtatni? 18/F

Figyelt kérdés
Annyira sok emberben csalódtam már és annyian megbántottak, hogy senkiben sem tudok megbízni. Sok problémám gyülemlett fel az elmúlt évek alatt és annyira rossz hogy senkinek nem tudom elmondani.. De mindeközben szeretem is magamban tartani a dolgokat, azért mégis jó lenne, ha lenne legalább egy normális ember a közelemben és olyan nehezen találok ilyeneket.. Már abban is képes vagyok rosszat lárni ha valaki kedvesen szól hozzám..
2016. szept. 22. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Írd ki ide ha nincs más. Most mivel jobb az ha személyesen mondod el valakinek a bajaid? Ha ide kiírod nagyobb az esélye hogy értelmes választ kapsz, és magadat sem járatod le feleslegesen ismerős előtt.
2016. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pszichológusnak mesélhetsz.

kek-vonal.hu

2016. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Umaku ***** válasza:
Ird ki ide. Szichologus szart sem ér szerintem.
2016. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos többet ér az ha ide kiírja és pár random emberke lefikázza és mégjobban lerombolja az önbizalmát.
2016. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj
2016. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!