Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme kezdeményeznem, és ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe már 3 éve szerelmes vagyok..

Egy ideig nem nagyon találkoztunk azt hittem, hogy el is múlt ez a szerelem, de nem!

Tényleg nagyon szeretem őt és szerintem tetszem neki mert mindig máshogy viselkedett velem, meg tényleg nagyon kedves volt.

DE nem beszéltünk már nagyon régen megszakadt a kapcsolat miután otthagytam azt a baráti társaságot..

Viszont az megmaradt, hogy a mai napig úgy bámul azzal a tekintettel mint régen és látom a szemében amit elmagyarázni sem tudtam soha mintha ő is úgy érezne.

Meg észre veszi az ember ha valaki más értitek mire gondolok?! Meg egyébként mások is mindig mondták, hogy egyértelmű.

Na de most mit tudok tenni?

Nem merek oda menni hozzá, írni se..Bennem van az, hogy mi van ha elutasító lesz vagy bunkó?

Ő nem olyan, de akkoris félek, hogy ennyi idő után az lenne..

Ti mit tanácsoltok?



2018. ápr. 15. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj neki. Nem kell semmi direktet. És meglátod, hogyan reagál.
2018. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék írni neki, de nagyon félek a reakciótól..
2018. ápr. 17. 03:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi gond. Csak kezdeményezz egy beszélgetést, ha hanyagolja vagy nem ír, akkor hagyd a fenébe.
2018. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!