Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Foglalkozzak vele meg vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele meg vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy nalam idosebb fiuba. O 19 en 14. Ugy erzem, hogy tetszem neki, de megse ir. Altalaban en irok neki. Pedig egyik baratom mondta, aki neki mondta, hogy tetszem neki. Akkor miert nem ir ram, miert nem foglalkozik velem? Mikor en kezdemenyezek, tok jol elbeszelgetunk de aztan valahogy ez abbamarad. Mar volt ra pelda, hogy o irt ram, de nem sokszor. Amugy fuckboy, de valahogy nem tud erdekelni:/ rengeteg lany baratja is van. Nem tudom, egyszeruen nem ertem a logikajat.. nem akar tolem semmit a korom miatt? Rakerdezni nem merek.. Hagyjam szerintetek vagy irjak neki?
2018. ápr. 18. 09:10
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Elvileg nincs sok ideje, egesz nap jarkal. Hetvegen pedig mindig bulizni megy es besziv vagy lereszegedik. Mar volt h reszegen irt nekem olyanokat, hogy fontos vagyok neki meg hasonlok...
2018. ápr. 18. 09:13
 2/20 A kérdező kommentje:
Es mar faj tole a szivem annyira szeretem
2018. ápr. 18. 09:13
 3/20 anonim ***** válasza:
Hogy erted, hogy fuckboy?
2018. ápr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hat csak az volt... Aki jatszadozik a lanyokkal, hogy aztan lefektesse oket. Aztan a lany megbocsat neki, de ujra megcsinalja vele ugyanazt. De ha ram is igy gondolna miert irkalna nekem reszegen ilyeneket? Meg akkor mar biztos le akart volna fektetni, de meg szo se volt ilyesmirol
2018. ápr. 18. 09:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de szerintem nem ő lesz életed szerelme ( legalábbis nem az, aki viszont fog szeretni )

Nyilván ezek alapján nem fogok a fejébe látni, ezek csak tippek

“Amúgy fuckboy” - persze, hogy kedvesen elbeszélget veled amikor TE írsz neki, hiszen a trófeák számítanak :D jól is néznénk ki egy fuckboy bemondaná az unalmast mikor egy lányról van szó

Az ilyenek nagyon jól tudnak színészkedni és igen, valószínűleg az is közrejátszik, hogy túl fiatal vagy hozzá, bár kétlem, hogy fuckboyként a komoly kapcsolat lehetőségét keresné benned

Annyi halacska úszkál a tengerben, nehogy leragadj egy ilyen mellett, aki csak akkor foglalkozik veled, mikor fullon van :)

Kitartást mindenesetre! Hátha nincs igazam! :)

2018. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem kene leragadnom nala. :( De azt nem ertem hogy pl kiteszek egy fiuval egy kepet (akire amugy baratkent gondolok), es rogton lereagalja, h “ez ugye nem a palid?”, aztan irom neki ugye hogy nem, erre annyit ir “akkor oke”
2018. ápr. 18. 09:28
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Mert gondolom csak szinglikre megy :D ha kiderülne, hogy van barátod, már el is tűnne valószínűleg hiszen akkor úgy érezné, így már nem tud beetetni

Ja és az előző válaszomnál is lemaradt, 19/L

2018. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolso hat te eleg szanalmas vagy

Azt hiszed most jaj ezzel leirtad a nagy igazsagot, aztan nem is ismersz es mar itt ribikokazol?:D Lehet hogy igazat irtal, de az is lehet h nem szoval ha mar ilyen modortalan vagy, legalabb a ker

2018. ápr. 18. 10:23
 9/20 A kérdező kommentje:
*kerdesre valaszolnal. De mar latom torolted is a kommentet, ennyi voltalxd
2018. ápr. 18. 10:24
 10/20 anonim ***** válasza:

Hagyd a fiut, az ilyeneket messzirol kerulni kell. Ha tenyleg fuckboy, akkor ne szamits hosszutavu kapcsolatra tole, nem bantasbol mondom, de max annyira lennel jo neki, hogy amikor hianya van, megfektessen es majd elfelejtodsz.

Mindig ezt csinaljak, a bizalmadba ferkoznek, eljatsszak a rendes fiut, es majd kihasznalnak.:D

Tenyleg ne menj le a szintjere, ne irj neki tobbet szerintem. Ha hianyzol neki, ugyis keresni fog, de en 19 evesen biztos nem kezdenek ki egy. 14 evessel. (No offense)

2018. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!