Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit èrezhet a lány irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit èrezhet a lány irántam?

Figyelt kérdés
Mióta megismertem egyfolytában írogatott,találkákat akart szervezni,küldte a szíveket írta hogy mennyire szeretstb,amikor együtt buliztunk megfogta a kezem meg ilyenek.De amikor(elèg szarul sikerült) elmondtam neki az èrzèseimet azt mondta hogy ő most szabad akar lenni stb...Ez kb 1 hónapja volt azóta is minden nap ír,mindig ő keres,közös programokra hív stb.Nem egy topmodell csaj,èn meg egyáltalán nem vagyok egy rossz csávó,szóval èrdekes lenne ha friendzoneba kerültem volna..Ti szerintetek mit èrez?.Egy kèzikönyv kène ehhez a lányhoz..18/f

2018. ápr. 18. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak szórakozik a csaj

Jól esik neki, hogy egy jó csávónak tetszik, növeli az önbizalmát, ha annyira odáig lenne érted akkor már alig várta volna, hogy jelet adj arra, hogy akarsz tőle valamit és érzéseid vannak felé. Valószínűleg nem te vagy az egyetlen pali akit hülyít jelenleg - ezért mondta, hogy szabad akar lenni.

19/L

2018. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lol
2018. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

"Nem egy topmodell csaj, én meg egyáltalán nem vagyok egy rossz csávó, szóval érdekes lenne ha friendzoneba kerültem volna"


Ez meg milyen hozzáállás?😅 Azért mert szerinted hű de jó pali vagy, attól még egy a te szemedben "bányarémnek" titulált lány is visszautasíthat téged.

Mellesleg, szerintem csak az a fajta lány, aki túl közvetlen. Nyilván azért keres mert kedvel téged, mint barát, DE, ha akarna tőled valamit akkor mikor szerelmet vallottál neki élt volna a lehetőséggel. Sőt, ha ilyen közvetlen, nem várt volna amig te lépsz, az első adandó alkalommal lekapott volna. Nem érez irántad semmit.

2018. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ezzel a "hozzáálással" csak azt szerettem volna kifejteni, hogy nem egy túlsúlyos visszahúzódó srác vagyok aki egy 10/10es csajra nyomulna..Nem tartom bányarèmnek,szerinted ha annak tartanám akkor szeretnèk tőle többet?😏A lènyeg,hogy nekem megfelelő lenne egy "barátság extrákkal" kapcsolat is,csak fogalmam sincs hogy azt hogy kène felvezetnem😏.A spanjaim egy rèsze mindig hitetlenkedik hogy hogy nem sikerült "befűznöm",a többiek azt mondják hogy hanyagoljam mert èretlen meg nem normális,de igazából nem tudom mit gondoljak..Azt tudom róla hogy nem egy,nem kèt csávót tett friendzoneba pár hónap alatt,és annak ellenère hogy látszólag engem is,mègis egyre többet keres,ès egyre jobban megnyílik,szóval nyilván kell keresni mást,de èn teljesen nem engednèm el a tèmát..
2018. ápr. 19. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy azért friendzone-olt ennyi srácot mert a lányok tetszenek neki, csak nem vállalja fel? Vagy ez csak nekem jutott eszembe? :D
2018. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Megjegyzem, a "bányarém" titulus nem a szóban forgó lányra vonatkozik, ez csak egy példa volt arra, hogy egyáltalán nem számít ki hogy néz ki, mivel a szépség szubjektív, mindenki mást lát annak és csak azért, mert valaki "jól néz ki" nem fog mindjárt mindenki a lábai előtt heverni egy csettintésre.

És, ha vevő lenne a barátság extrákkal dologra, amivel ő kvázi "szabad" marad akkor valószínüleg ő maga kezdeményezte volna mikor elmondtad neki mit érzel. Viszont, ha valóban úgy gondolod, hogy megfelelne neked hogy csak dugtok egyet néha aztán mindenki megy a dolgára mintha mi sem történt volna, és képes vagy elviselni, hogy mivel nem vagytok párkapcsolatban, nem tartozik feléd hűséggel, rajtad kívül még mással is csinálhatja, akkor fogd meg, ültesd le és mondd el neki, hogy te mit szeretnél. Ezt nem lehet máshogy "felvezetni". Vagy, ha bátor vagy és nincs kedved a beszélgetősdihez, akkor ne "vezesd fel", csapj mindjárt a közepébe és kapd le mikor legközelebb kettesben vagytok... csak ha ezt a módszert választod, akkor készülj arra, hogy kétlehetőséges a dolog, magyarán vagy szex lesz, vagy egy törött orrod. Bár, mint mondtam, ha ilyen közvetlen és még tudja is mit érzel, akkor ha akarna valamit, már lépett volna. Lehet, hogy jobban járnál, ha hagynád ezt a lányt és keresnél valakit, aki téged akar és csakis téged.

2018. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nem tartom bányarèmnek,szerinted ha annak tartanám akkor szeretnèk tőle többet?😏" Ez komoly miért a külső a fontos?! Miért ha egy lány nem 10/10 akkor az nem felel meg ? Ez genetika az számít mi van belül . Hogy lehet valaki ennyire felszínes?
2018. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!