Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van esélyem nála?

Van egy lany aki több eve tetszik, sokszor nézünk egymasra/szemezünk, ha valaki nagy hülyeseget mond autómatikusan összenezünk és arckifejezésekkel beszélúnk bogy ez hülyeség, sokszor mosolyog, nehany TZ után odajön hozzám hogy megbeszeljüm hogyan sikerült, segítjúk egymást, és egy csaoatmunkánál ahol fiú lány csapatokat kellet létrehozni ő hívott engem az ő csapatukba hogy legyek velük

Szerintetek tetszem neki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, osztálytárs, szerelem, tini

ápr. 19. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
nincs

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 19. 21:33 Privát üzenet
Van. Ennyi jeltől te is észre veheted volna.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 19. 21:37 Privát üzenet
Valószínűleg van.

# 3/5Időpont ápr. 20. 10:39 Privát üzenet
Persze hogy van

# 4/5Időpont ápr. 23. 19:46 Privát üzenet
Persze, van valamennyi, de tőled függ, hogy össze hozod vagy elrontod. Embereld meg magad és próbáld meg.

# 5/5Időpont ápr. 27. 01:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Van eselyem?
Van nála esélyem vagy csak lenézett?
Szerintetek lehet nála esélyem?
Ezt azért irom mert tetszik egy lány aki 15 éves én pedig 12 vagyok és nem tudom hogy lenne-e esélyem nála. Szerintettek mit tegyek? Kérlek ne gunyoljon senki miatta! Tanácsokat irjatok kérlek
Van egy lány és nagyon be jön nekem persze ö is mondta már hogy van nála esélyem de mikor élöbe beszélünk nem megy megy miért?
Szerintetek van még esélyem nála?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!