Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejteni a nagy Őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Novemberben megismerkedtem egy lánnyal (mindketten 21), randizgattunk párszor, de ez sajnos megszakadt 2 hónap után, bár sosem veszekedtünk, meg semmi ilyesmi, csak a távolság, meg rossz időszakon ment át... De én közben teljesen beleszerettem.


Elhatároztam, hogy márciusban megkeresem, méghozzá versben kérdezem meg, hogy akar-e újra randizni. Hát közös barátunktól megtudtam, hogy éppen randizgat egy másik sráccal. Mintha kardot döftek volna a szívembe.

Március közepén rám írt, mert megtutta, hogy meg akartam keresni, és rengeteget beszélgettünk utána messengeren meg hangouts-on. Elképesztő kedves volt. Tartani akarja velem a kapcsolatot barátként.


Közben kiderült, hogy nem egyszerűen randizgatnak, de egymás családjánál alszanak, van amikor ráadásul a srác albijában az ELTE mellett, 100 méterre az én lakásomtól!


Azért fáj annyira, mert 21 évem alatt soha de soha nem láttam senkiben amit benne, és amíg meg nem ismertem, elképzelni nem tudtam, milyen, ha valaki szerelmes. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ő is 21 éves létére egyszer volt kapcsolatban, akkor is csak egy nagyon komolytalanra, mert a pasi átverte. Most meg akkora "mázlim" van, hogy 2 hónap alatt, (amíg nem beszéltünk) olyat talált, akivel már egymás családjánál alszanak. Nem győzöm kérdezgetni magamtól, hogy miért?? Meg ha legalább a lány csúnyán bánt volna velem, vagy elküldött volna melegebb éghajlatra, hogy kiszeressek belőle, de nem. Nagyon fontos neki, hogy jóban maradjunk, ráadásul ő ír rám mindig 1 hónapja. De a tudat, hogy az utcámban (kb 100 méterre tőlem) egy másik srác karjaiban alszik az a személy, akiért golyót kapnék, annyira szeretem, egyszerűen kicsinál. És nincs akinek elmondhatnám, mennyire fáj.


Januártól márciusig csak rá tudtam gondolni, és élt a remény, hátha összejövünk. Erre mikor a verset megírtam, ez várt. 1 hónapja kínoz ez az egész. Tudom, elvileg idővel jobb lesz, de ez soha... Az életemnél jobban szeretem, pedig én nagyon nehezen leszek szerelmes... Kétlem, hogy még egy ilyen nő valaha létezett/létezni fog a Földön. Mintha nekem lett volna teremtve. A világon semmit nem változtatnék rajta, annyira jó Ő nekem💔💔

A lelkem mélyén tudtam, túl szép, hogy igaz legyen...


"A világ legnagyobb boldogsága, és legnagyobb bánata között egyetlen különbség van: hogy viszont szeret-e..." /én/


Köszönöm, hogy végigolvastad, és az értelmes válaszokat, tanácsokat is...



2018. ápr. 20. 18:27
 1/4 anonim válasza:
Ido utan ra fogsz talalni az igazira, lehet hogy ot most nsgyon szeretted de lehet hogy holnap vagy holnap utan egy olyan lannyal futsz ossze aki mrg jobban tetszik es el is felejted ot, baratkent megmaradtok szoval tudsz vele beszelni, addig is beszelgess mas lanyokkal stb. Sok szerencset!
2018. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ohhh a nagy Ő. Sajnálom haver ☺
2018. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány csak szórakozik...és undorítónak találom h "barátként" akarja tartani a kapcsolatot. Többet ne állj vele szóba mert neked lesz rosszabb! Látod mennyire összetört téged h beszéltél vele utólag? Egyszerűen ne hagyd h bolondot csináljon belőled! Kezdj más lánnyal. Láthattad h ott hagyott téged amikor randiztatok, ez azt jelenti h akkor se vett komolyan mert nem tetszettél neki. De ha tovább folytatod ezt és még rosszabb lesz majd magadtól is rájössz ;) Ilyenek a lányok.
2018. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy komplett iparágat építettek erre az érzésre, még hozzá a szerelmes zenéket.

Menj és szopa$d le magad, két cici még nem fog veled végezni.

2018. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!