Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondhatnám el a kiszemelt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el a kiszemeltemnek hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek!

nem egy osztályba járunk, egy évfolyammal fentebb jár, de a folyosón elég feltűnően szokott nézni, de a barátai szerint nem jövök be neki.

Mit tegyek?

13/L



2018. ápr. 22. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
13 eves vagy. Inkabb csak baratkozz meg. Tudom h ez rosszul hangzik, de hidd el kesobb majd megkoszonod magadnak. Persze egy kis flort es huncutsag mindig bele fer, de szerintem ne akarj kapcsolatot ilyen idosen, mert nagyon nagy nyomot hagyhat benned a későbbiekben es lehet h nem fogsz tudni meg ismerkedni sem. A tapasztalatok megszerzéséhez es a fejlődéshez egyenlore elega flort is 😄😃
2018. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nagyon "sokat" segített a vÁlaszod. Köszi;)
2018. ápr. 23. 13:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azt kérdeztem meg hogy hogyan mondhatnám el neki... szóval ha nem adsz normális választ, akkor el lehet menni.;)
2018. ápr. 23. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Irj neki facebookon.
2018. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kösz, és ha nincs Facebook-ja?

pls norm válaszokat amivel segítetek is...

2018. ápr. 27. 19:47
 6/9 anonim válasza:
Először is semmiképpen SE FACEBOOKON!! Már talán kicsit több tapasztalatom van mint neked, egyszer mindenképp bizonyosodj meg hogy ő is kedvel téged, mert hanem nagyon nagy pofára esés lesz és nagyon rosszul fog esni ha elutasít. Keresd a tekintetét, mosolyogj rá, és ha viszonozza csak kérdezd meg ÉLŐBE hogy nem lenne-e kedve elkísérni téged valahova
2018. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

És szerintem ne teregesd ki neki egyből a lapjaidat, vagyis ne mond el neki hogy szereted. Hagyd hogy kialakuljon valami köztetek és utána minden jön magától. A legfontosabb légy kitartó!!

#előző

2018. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szeretetről nem beszélni kell, hanem érezni. Ha nem tűnik fel neki, hogy szereted, akkor felesleges neki mondani. Ha valakivel tisztelettel, együttérzéssel, elfogadóan, őszintén bánnak és értékelik a segítőkészségét az felér egy szerelmi vallomással.
2018. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első kettő válaszolónak, nagyon sokat segítettetek, nem úgy mint az előttetek lévők:3
2018. jún. 3. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!