Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác, de nem tudom,hogy van-e esélyem nála.

A fiú neve legyen Géza

Inkább a lányokkal szeret lenni, emiatt lenézik, de nem ez a minden lány az enyém típusú, csak velük jobban elvan.

Na párszor már átkarolt, dumáltunk, rajzolt a füzetembe, elvette a tollaimat... mondta a barátnőmnek is, hogy szívesen dumálna velem, de ha többen vagyunk akkor nem sokat szól hozzám ilyenkor más lányokkal beszél, de ha ketten, vagy kevesebben vagyunk akkor beszélgetünk, mehetünk...

Van esélyem nála, ha igen akkor mit csinálják??



2018. ápr. 27. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed ha át szokott karolni. :D Adj utalásokat,hogy felfigyeljen arra,hogy akarnál vele kapcsolatot. :)
2018. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerinted milyen jeleket adhatnék, mert sokszor mosolygok rá stb...
2018. ápr. 27. 20:29
 3/8 anonim válasza:

Szia

Bocsi az offert

Szabad tudni a nevedet? Mert az egyik baratnom ugyan ilyen helyzetben van es lehet hogy te vagy o.😂 Na ezt jol elmagyaraztam

2018. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először megmondanád a monogrammodat?
2018. ápr. 27. 21:01
 5/8 anonim válasza:

D.V.

Remelem tenyleg te vagy es nem egetem le magam😂

2018. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esélyed van, megpróbálkozhatsz, viszont az, hogy átkarol, dumáltok, rajzol a füzetedbe, elveszi a tolladat az nem akkora dolog, nálunk a suliba ez "megszokott". Mivel én nem mindenkivel próbálkozok és hátha valamelyik alapon megyek ezért konkrét választ nem tudok adni, hogy mivel kit különböztetnek meg, ettől függetlenül a mit csináljál részhez úgy annyit tudok így ennyiből javasolni, ahogy előttem majdnem tették, hogy mutass felé valami jelet.
2018. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-egy vagyok,nem tudom mennyire vagy flörtölős típus,de ha igen akkor mondjuk bókolj neki,ha ugye ketten vagytok.Vagy legyél ott amikor valami jó viccet mond és pacsizz vele,mert akkor érzékelteted vele,hogy haverként is megállnád a helyed,mert vannak fiúk akik nem nagyon szeretik a nyálas barátnőket,hanem inkább az olyanokat akik szívesen beállnának egy konzol partyra.Ha megírod,hogy ő milyen,miket szeret,akkor többet tudok segíteni. :)
2018. ápr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt kell róla tudni, hogy sokat van a lányokkal, szinte mindig, de mindenkire csak haverként tekint (ahogy én látom), vicces, mindenhez hozzáfűz valamit, mindent poénként fog fel, mindenkivel jóban van, beszélget velük, tehát egy nyitott személyiség
2018. ápr. 28. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!