Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez baj ha én csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez baj ha én csak az esküvőm után akarok "testi kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Szóval már régóta "eltökéltem" magam hogy csak az esküvőm után adom oda valakinek(természetesen a férjemnek)a szüzességemet.Szerintetek ez baj?Ti elfogadnátok ha a párotok ezt mondaná nektek?

Egy kíváncsi lány



2017. aug. 30. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Hat akkor nincs mit tenni :/

Hozzam jössz? ?

Amugy biztos lesz aaki elfogadja de ilyen felfogassal valoszinulrg eleg hamar veget er majd az elso hazassagod :/ kicsi ra nagyon az esely :/ vagy ha tul hamar hazasodtok ossze lehet 3 ev utan radun mJd...

18F

2017. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

Először is becsülendő a mentalitásod, nekem nagyon tetszik, és ritka az ilyen lány. :)

Másodszor pedig, nem kivitelezhető. Még biztosan fiatalabb vagy, de gondolj csak bele! Mi van, hogyha valahogy nem működtök olyan jól ketten az ágyban? Úgy éltek le egy életet, hogy nem csodálatos az együttlét(vagy válás)? Szóval inkább csak maradj annál a verziónál, hogy nagyon jól kiismerd a srácot, lásd különböző helyzetekben, szituációkban és úgy el tudod dönteni, hogy Ő-e az igazi. :)

2017. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem baj, ha a jövendőbelid is így gondolja. Ez még nem jelenti azt, hogy nem lesz jó a házasságod. Nem akkor jó egy házasság, ha szuper (valameddig) az ágyban. Hanem akkor, ha szeretitek egymást, alkalmazkodtok egymáshoz, megbeszélitek és közösen megoldjátok a gondjaitokat. Ahogyan azok teszik/tették, aki leéltek egymással 50-70 évet.

Én 29 évesen mentem férjhez, és a férjem volt az első. Ma már 15 éve vagyunk házasok, és minden rendben van.

2017. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

városi legenda, hogy mi van ha utólag derül ki, hogy nem illetek össze szexuálisan. Ha szeretik egymást, lesz megoldás.

A többi mellébeszélés, s indok arra, hogy mihamarabb ágyba vigye a pasi a lányt.

2017. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

en is igy gondoltam meg 15-16 evesen, aztan megvaltoztam ebben. a mai vilagban tenyleg k va nehez egy ilyen elvhez hunek maradni, nem lehetetlen, de gondolj bele...a csapbol is a szex folyik, raadasul lany vagy, pasik kozott meg nehezebb olyan tarsat talalni, akinek ez nem gond. ettol fuggetlenul kivanom neked, hogy sikeruljon, legalabb igy nagyobb az esely ra, hogy nem dobod oda magad az elso jottmentnek, aki ki akar hasznalni :) majd kiderul, viszont a 2-essel nem ertek egyet ebben a "nem passzoltok az agyban" szoveggel. ilyen nincs :D ha szeretitek egymast, csodas lesz a szex, max ido kell, hogy valakivel "osszeszokj", foleg, ha meg kezdo vagy, de egy parkapcsolat, plane egy hazassag arrol szol, hogy egyutt MEGOLDJATOK mindenfele problemat, nem pedig a menekulesrol. amugy sem a testiseg a legfontosabb, ha tenyleg szeretsz valakit

19/L

2017. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Én nem örülök neki, szerintem egyáltalán nem bűn az ilyesmi. Feszültséglevezetés, plusz emberi szervezet azért igényli ezt a dolgot.


Ha 30 vagy netán 40 éves korotokban házasodtok össze, akkor a srác addig verje? És akkor fogod megtanulni, hogy mi az a szex?


Értem, hogy nem akarod magad könnyen adni, de szerintem nem ez a legjobb megoldás. Mondd azt, hogy 1-2 év együttjárás után.


Mi van akkor, ha a párod meg sem akar házasodni? Manapság egyre kevesebben akarnak esküvőt. Ez nekem olyan mintha, ezzel akarnád rávenni, hogy vegyen el.


Persze ez a saját döntésed, az égvilágon senki sem szólhat bele. Én nem tenném, és szerintem 1-2 fiút biztosan el fogsz üldözni ezzel. Meg kell találni eközött, és a ribizliség közötti arany középutat.


Tudom, hogy a sárga földig leszek pontozva, de ez van. Én nem 35 évesen akarok "kínlódni" a párommal, és szex nélkül leélni a fél életem.


20F

2017. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Nehéz lesz így találni valakit... Nem kell fűvel-fával összefeküdni, de ez túlzás. Ha majd elmúltál 13, és volt első kapcsolatod, kicsit szerintem gondold át. Elhamarkodott házasság lehet a vége, ami nem feltétlen jó.
2017. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem lenne probléma, sőt kifejezetten tetszene, kivéve ha vallási okai vannak, akkor inkább menekülnék. :)
2017. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Singularity_amusing ***** válasza:
60%
Sok szerencsét hozzá..
2017. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
44%
Négy évet adok annak a házasságnak válásig, hármat mondtam volna, de nem szeretnék tévedni.
2017. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!