Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a legjobb barátnőmbe, de van barátnőm. Mit tegyek? 20f

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm aki 16 éves de annyira megértjük egymást és annyira összepasszolunk hogy az hihetetlen.Ő az a személy aki mindenkitől többet tud rólam.A többi tinihez és a korához képest ő elég érett és szeretetre vágyó, ugyanúgy mint én.Minden pasit elutasított eddig mert nem kapott tőlük elég szeretetet. És mint mondja kevés normális srác van.Én az vagyok és nagyon kedvel engem.Viszont ő 400 km re lakik tőlem és eléggé nehéz. Múltkor beszélgettünk kamerán keresztül valami 2 órát és megtörtént. Azt hiszem beleszerettem.Rengeteget nevettünk. És a fejemben csak az jár milyen jó lenne együtt lenni, milyen jó lenne ha közel lakna. Na de nekem van barátnőm 2 hónapja, akivel közel se olyan szoros a kapcsolatom mint a legjobb baránőmmel. A legjobb barátnőm mindent elmond magáról, szerelemről is beszélünk mindig, ki tetszik neki stb... mindig meghallgatom, megnevettetem ha szomorú. Mit tegyek? Nem tehetek róla hogy lehet beleszerettem. Volt már ilyen még vele régen de akkor ő is szerelmes volt belém. A végén úgy döntöttük hogy legjobb barátok leszünk, a távolság miatt. Most újra beleszerettem szerintem. Nagyon jól érzem magam mikor vele beszélek kamerán keresztül.
2018. márc. 19. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Mindig ezt csináljátok, kivétel nélkül, mind.

“őt csak barátilag szeretem, ne legyél féltékeny, ne hisztizz egy lányhaver miatt, akkor is Skypeolnánk napi két órákat, ha fiú lenne” aha, hát persze. Először is legyél őszinte a csajoddal és szakíts vele, jobbat érdemel nálad, olyat, aki neki mondja el a gondolatait, nem pedig egy távoli “csak barátnak” akibe néha szerelmes, néha nem, aztán mégis megint...

2018. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Azt kérdezed, mit tegyek?

Egy biztos: akivel most jársz, attól ma, azonnal és határozottan el kell búcsúzni nem kell indokolni, nem kell a másik lányt mondani (mert akkor alkudozni kezd, féltékenykedni, rivalizálni), csak azt: így döntöttél.


Ez az ok, ami miatt feltetted a kérdés, ami kétségekkel tölt el, ami bánt. Sajnos meg kell lépni, mert nem őt szereted. Bár nehéz lesz, de őneki is neked is jobb lesz így - mert most zavaros vizeken úszkáltok.


A távolság nem lesz akadály, a továbbiak magától alakulnak majd.

A szerelem mindent legyőz - csak tisztának kell maradjon.

2018. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Az tuti hogy a 2 csaj közül csak az egyiket szereted.Gondold végig hogy kit választaz,nehogy megbánd
2018. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem osztom

#3

véleményét, mert szerintem egyiket sem szereted igazán.

Amit írsz, nem más, mint kapcsolatodból kikacsingatás, neked is és legfőképp mostani barátnődnek az lenne a legjobb, ha szakítanátok.

A magad életével azt csinálsz, amit akarsz, de ne tedd tönkre másét!

.

Tanulsz, dolgozol, van önálló kereseted, vagy koldulnod kell szüleidtől, ha el akarsz utazni 400 km-re?

A 'távkapcsolat'-ban a TÁV a számottevő.

Mennyit fogsz azon tépődni, hogy éppen most mit csinál, amikor nem egymásnak mondotok szépeket?

.

Ha tisztességes akarsz lenni, szakítasz mostani barátnőddel, a másikat, a földrajzilag távolit pedig úgy tekinted szerelmednek, mintha híres szinésznőbe lennél szerelmes.

2018. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

azért 4 már na akarjuk jobban tudni, hogy ki mikor kibe szerelmes.

A soraiból érződik, szerelmes. És pont az ilyen tud életre-szóló lenni: nem fellángolás, hanem egy megértésen nyugvó kapcsolat.

A távolság meg - elég sok példa van rá - legyőzhető a szerelemmel. A kérdezőben zavar van, és az ok: most egy kéznél levővel, kézre-esővel jár.

Ezt meg kell szüntetni, ennek nem is szabadna elkezdődni soha.

A másiknál meg majd kiderül, hogy kiállja az idő és tér nehézségeit.

És fel kell nőni, érzelmileg is, húszévesen már nem lehet tinikapkodásban élni.

2018. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!