Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe és elmondtam neki. Letiltott. Hogy tegyem jóvá? 16f

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm aki 1 éve legjobb barátnőm és minden nap beszélgetünk, mindent tudunk egymásról.Szombaton amikor kamerán keresztül beszéltünk beleszerettem. 200 km re lakik tőlem. Onnan tudom hogy beleszerettem elkezdett hiányozni nagyon másnap és elképzeltem hogy milyen jó lenne együtt lenni vele és több lenni mint barát. Tegnap elmondtam neki és nem a várt reakciót kaptam hanem elküldött a .....ba és azt mondta hogy örökre befejeztük. A legroszabb az hogy neki az ő városában tetszik neki egy srác és végig arról mesélt meg tanácsoltam hogy jöjjenek össze meg stb... Tegnap meg bevallottom neki hogy megtörtént. Beleszerettem. És nem tudtam tovább magamban tartani. Addig magyarázkodtam hogy ő elmondta hogy ő soha nem érezett irántam többet mint barát. Pedig ez nem igaz. Szerelemmel kezdtük 1 évvel ezelőtt és akkor döntöttük el hogy a távolság miatt legjobb barátok maradunk. És most megint beleszerettem, de ő szimpatizál valakivel. Hogy tegyem jóvá? Erre nem is lehet bocsánatot kérni mert ez egy állapot amiről én nem tehetek hogy megtörtént. Hogy tegyem jóvá? Meddig várjak?
2018. márc. 20. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Drága, ez sem nem igazi barátság, és normális kapcsolat sem lehet belőle, ha ilyen messze vagytok és nem tudtok találkozni rendszeresen.
2018. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A másik, hogy kamerán keresztül nem leszel szerelmes, és csak fellángolás, ami majd elmúlik, ha találsz magadnak egy lányt, aki közel lakik. Ismerkedni kell.
2018. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..



Akkor most 20 éves vagy, és van barátnőd, vagy 16 és ejtettek?

2018. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!